Pravá Himalájska soľ pre vaše zdravie

Pravá Himalájska soľ biela jemne mletá (1 kg)

Neničte si zdravie bežnou soľou z obchodu. Prejdite na oveľa zdravšiu, prírodnú mletú himalájsku soľ a vaše telo sa vám poďakuje.

Pravá Himalájska soľ biela jemne mletá (1 kg)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

224x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Poklad z hlbín zeme

Doprajte vášmu zdraviu ozajstnú rozprávku... Himalájska soľ je totiž nad zlato! Obyčajná kuchynská soľ alebo tiež chlorid sodný sa spolu s ďalšími zlúčeninami rokmi usádza v kĺboch či tepnách. To môže často viesť k bolestiam chrbtice, kĺbov a problémom s krvným tlakom. S prírodnou nerafinovanou soľou nie sú tieto negatívne javy vôbec spájané, práve naopak - uvádza sa ako alternatívny spôsob zmierňovania týchto problémov. Navyše obsahuje až 84 minerálnych prvkov, ktoré v bežnej kuchynskej soli chýbajú. Začnite dochucovať vaše pokrmy zdravým spôsobom!

V skratke

  • zľava na 1 kg balenie Pravej Himalájskej jemne mletej soli
  • čisto prírodný produkt bez umelých prídavných látok
  • obsahuje až 84 minerálnych látok, ktoré v bežnej soli chýbajú
  • neukladá sa v cievach a kĺboch ako kuchynská soľ
  • na výber ružová a biela 

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, všetky údaje vypisujete už pri kupovaní kupónu. Poštovné a balné je v sume 3 € za neobmedzené množstvo kupónov, tovar sa odosiela kuriérskou spoločnosťou. Možnosť osobného odberu v Bratislave na Dunajskej 4 (po - pia: 9:00 - 17:00 hod.), pri osobnom odbore je potrebné nahlásiť číslo kupónu a faktúra príde dodatočne e-mailom. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Najtelo.com

 

Vŕbová 1204/52
92523 Jelka