Spoznajte krajinu veterných mlynov - Holandsko - v rámci 4-dňového zájazdu

Poznávací zájazd pre 1 osobu do Holandska

Objavte tajomstvá krajiny tulipánov, famóznych syrov a veterných mlynov. Navštívte Holandsko počas troch dní s CK Prima Travel. V cene autobusová doprava, sprievodca aj noc v hoteli s raňajkami.

Poznávací zájazd pre 1 osobu do Holandska

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Nekonečné tulipánové polia

Krajina veterných mlynov, klopkajúcich drevákov, tulipánov... Holandsko má mnoho prívlastkov, no jedno majú všetky spoločné - je to krajina vôní! Dáte prednosť aróme vyzretej Goudy alebo nádhernej vône z rozľahlého tulipánového poľa? Nechajte sa očariť centrom Amsterdamu a zažite aj romantickú večernú plavbu loďou po grachtoch tohto pôvabného mesta. Žiadni bludní Holanďania v krajine nežijú, zahoďte preto všetky obavy a vyrazte spoznávať svet!

V skratke

  • zľava na 4-dňový zájazd pre 1 osobu do Holandska
  • v cene autobusová doprava a aj noc v hoteli s raňajkami
  • k dispozícii služby sprievodcu
  • užijete si centrum Amsterdamu aj skanzen Zaanse Schans
  • môžete zažiť aj romantickú večernú plavbu po amsterdamských grachtoch
  • a čo je najlepšie, potrebujete len 1 deň dovolenky

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava, Sereď: 10 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Povinný doplatok: parkovanie turistického autobusu na oficiálnych parkoviskách: 3 €/osoba (suma je závislá od počtu miest v autobuse).

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643