Kvalitné dámske alebo pánske parfumy ParfumExpres- Zvýraznite svoju osobnosť správnou vôňou

Poukaz na nákup parfumov ParfumExpres s 20% zľavou

Každý z nás je jedinečný, tak ako naša vôňa. Rozvoňajte svet naokolo niečím novým! Kvalitné parfumy od ParfumExpres s 20% zľavou!

Poukaz na nákup parfumov ParfumExpres s 20% zľavou

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Nechajte sa vtiahnuť do sveta podmanivých vôní!

Pre každého z nás je charakteristická vôňa. Podčiarknite svoju osobnosť kvalitným dámskym alebo pánskym parfumom so zľavou až 20%. 

Vôňa vyjadruje vašu osobnosť, charakter, pocity a aktuálnu náladu. Nájdite kombináciu esencií, ktorá bude pre vás tá pravá. Obdarujte seba a vašich blízkych výborným darčekom vhodným nielen na Vianoce.

Podmaňte si opačné pohlavie parfumom, ktorému neodolá!

V skratke

  • 20% zľava na nákup alternatívnych parfumov cez e-shop
  • vyberte si zo širokej ponuky dámskych a pánskych parfumov
  • ParfumExpres ponúka predaj parfumov, ktoré sú vyrábané najmodernejšiu technológiou 
  • kvalitné vône a dlhá trvácnosť 8 - 12 hodín
  • dotvorte svoju osobnosť príjemnou vôňou
  • obdarujte svojich blízkych 

 

Informácie

Pre uplatnenie kupónu je potrebné sa najskôr registrovať na stránke www.refanparfum.com a vykonať objednávku: Vyberte tovar z kategórie Parfémy Parfumexpres (zľava bude uplatnená len na tovar z kategórie Parfémy Parfumexpres). Kliknite na Potvrdiť. Pri nákupe je nutné zaregistrovať sa na stránke, inak nebude uplatnená zľava. Pri Informácie o doručení zvoľte spôsob doručenia a kliknite na Pokračovať. Pri Informácie o platbe - skontrolujte adresu, zadajte číslo kupónu bez prvých troch znakov ZM1 a kliknite na Aplikovať kupón. Zvoľte Adresu pre platbu - Na dobierku. Ak máte záujem, pridajte komentár k objednávke. Kliknite na súhlas so VOP a na Pokračovať. Skontrolujte a kliknite na Potvrdiť objednávku.). Doručenie kuriérom za 3,90€ sa platí pri preberaní tovaru. Zľava platí len na produkty z kategórie Parfémy Parfumexpres a nevzťahuje sa na produkty z kategórie !!!AKCIA!!!, na flakóny, mydlá a kozmetiku. Zľavu nie je možné uplatniť v kamenných predajniach. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

http://www.parfumexpres.sk

 
0903 650 339
obchod@parfumexpres.sk

Parfumexpres

Fučíkova 460
92521 Sládkovičovo

 
Telefón:
0903 650 339