Kvalitné postele z masívneho borovicového dreva vrátane roštu a možnosťou dokúpenia zdravotného matracu

Posteľ Mila 160 x 200 cm (masív borovica, nosnosť 240 kg) vrátane roštu a zdravotného matracu Relax s výškou 14 cm za 203 €

Pohodlné a odolné postele z masívneho borovicového dreva vrátane roštu už od 79 € s možnosťou dokúpenia zdravotného matracu. Na výber rôzne rozmery.

Posteľ Mila 160 x 200 cm (masív borovica, nosnosť 240 kg) vrátane roštu a zdravotného matracu Relax s výškou 14 cm za 203 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 15 variantov.

cena od 79 do 238

9x kúpené

Konečne dobrý a zdravý spánok!

Budíte sa každé ráno ako dolámaní s pocitom nekvalitného spánku? Potom by ste mali pomýšľať nad kúpou novej postele či matracu. Na posteli strávime až tretinu svojho života, preto by ste jej výber rozhodne nemali brať na ľahkú váhu. Vyberte si z bohatej ponuky kvalitných a trvanlivých postelí vyrobených z prírodného borovicového dreva dodávaných spolu s roštom a možnosťou dokúpenia zdravotného matracu a vyspite sa konečne doružova!

 

masivna postel

V skratke

  • zľava na kvalitnú posteľ z masívneho borovicového dreva
  • dodávané spolu s roštom
  • na výber i variant s matracom s dvoma výškami
  • rôzne rozmery
  • vysoká pevnosť, odolnosť a precízne spracovanie

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný na adresu zadávanú pri kupovaní kupónu. V cene nie je zahrnutý doplatok za kuriéra v hodnote 20 € - platí sa pri prebratí tovaru. Doplatky za dekor: prírodný lakovaný dekor borovica - bez príplatku, dekor vo farbe dub - 10 € (pre všetky rozmery); dekor vo farbe jelša - 10 € (pre všetky rozmery); dekor vo farbe orech -10 € (pre všetky rozmery) - platia sa pri prebratí tovaru. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.ok21.cz

 
telefón:
 +420 777 270 500