Splav divokej rieky Belá, pokojný splav rieky Váh alebo adrenalínový raft v umelom kanáli v Liptovskom Mikuláši

Pokojný splav rieky Váh

Dve hodiny adrenalínu na nezabudnuteľnom raftingu v umelom kanáli víťazov v Liptovskom Mikuláši, pokojný splav Váhu alebo adrenalínový splav divokej rieky Belá.

Pokojný splav rieky Váh

Pokojný splav rieky Váh 56

Cena: 23,99 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

41 zákazníkov

Pádla vpred!

Niekedy padne vhod nechať všetko plávať a pustiť starosti dolu vodou. Platí to obzvlášť, keď nasadnete na raft a ženiete sa kľukatiacou sa riekou. Vezmite rodinu či priateľov a užite si netradičné chvíle. Ponúkame vám na výber zážitok na aký sa nezabúda počas splavu našej najdlhšej rieky Váh na Liptove, splavu divokej rieky Belá alebo adrenalínového raftingu na umelom kanáli v Liptovskom Mikuláši. Svoj výlet budete mať zvečnený na fotografii a vo videu v HD kvalite, ktoré je súčasťou ponuky. Samozrejmosťou je taktiež zapožičanie komplet výstroja. Naberte odvahu - raftovanie je skvelá zábava a účinný spôsob, ako si zresetovať hlavu! :)

V skratke

  • zľava na 2-hod. splav na rieke Váh na Liptove, divokej rieky Belá alebo 2-hod. rafting umelého kanálu v Liptovskom Mikuláši pre 1 osobu
  • v každom člne je skúsený inštruktor
  • video v HD kvalite a fotografie
  • komplet zapožičanie výstroja
  • jedinečný a neopakovateľný zážitok na celý život
  • vynikajúci tip na darček

Informácie

Potrebná rezervácia vopred na tel. č.: 0907 143 099 alebo e-mailom na: rezervacie@rafting-slovakia.sk. Rezervácia sa odporúča ihneď po zakúpení kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie kupónu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

SNOWSPORTS s.r.o.

 

Novomeského 31
949 11 Nitra
 
telefón:
0907 143 099
 

Umelý kanál v LM:
 

Rieka Belá - Podbanské, Kokavský most:

 

Splav Váhu - Kráľova Lehota, Červený Kút: