Zabudnite na povinnosti a starosti pod Nízkymi Tatrami v Hilson Jasná so vstupom do wellness a raňajkami

Pobyt v štúdiu na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 129 €: 2x raňajky, 1x vstup do Hilson wellness, 1 hod. elektrobicykle, 1x uvítací drink

Leto plné aktivít v štúdiách Hilson Jasná už od 64 € so skutočne nabitými kupónmi - raňajky, wellness, požičanie elekrobicyklov, športového vybavenia a množstvo ďalších zliav!

Pobyt v štúdiu na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 129 €: 2x raňajky, 1x vstup do Hilson wellness, 1 hod. elektrobicykle, 1x uvítací drink

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 64 do 313

13x kúpené

Aktívny oddych v Nízkych Tatrách

Vaše prvotriedne pohodlie a poriadna dávka zábavy je už pre vás pripravená! Podľahnite vábeniu v podobe luxusného ubytovania, krásnej prírody a bohatej ponuky voľnočasových aktivít napríklad v podobe jazdy na elektrobicykli. Zabudnite na váhanie, že teraz sa to nehodí, jednoducho vezmite vašich blízkych i deti a vyberte sa do Hilson Apartments Jasná v Nízkych Tatrách!
 
Hilson

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt pre 1 alebo 2 osoby v Nízkych Tatrách
  • ubytovaní budete v špičkových štúdiách s vlastnou kuchynkou a výhľadom
  • v cene raňajky, vstup do wellnes a požičanie elektrobicykov
  • zdarma požičanie veľkého množstva športového vybavenia
  • v cene aj kopec zliav na rôzne aktivity na Liptove
  • parkovanie aj wifi grátis
  • skvelé možnosti v okolí na využitie voľného času

Informácie

V cene kupónu je aj: využitie letnej opaľovacej terasy, použitie grilov, využitie detského ihriska, stolný tenis na 1 hod., futbalové bránky + lopta na 1 hod., volejbalová sieť + lopta na 1 hod., bedmintonová sieť + rakety+ košík na 1 hod., pedál kára alebo detské odrážadlo na 1 hod., lukostreľba na terč na 1 hod., 50 % zľava na grilovací balíček, 50 % zľava na bobovú dráhu, 50 % zľava na loď Mara, 42 % zľava do Stanišovskej jaskyne, 20 % zľava do reštaurácie TATRA. Obsadenosť termínov si overujete a s prípadnými otázkami sa obráťte priamo na Hilson Apartments Jasná, ktorý pobyt poskytuje, a to na tel. čísle +421 918 101 076. Odporúčame ihneď po zakúpení kupónu vykonať rezerváciu, a to cez e-mail zlavy@hilson.sk s uvedením čísla kupónu. Pri príchode na pobyt je nutné preukázať sa platným kupónom a uviesť jeho heslo. Prvá rezervácia je záväzná, zmena termínu nie je možná, náhradné termíny sú poskytnuté len s doplatkom. Vstup do wellness je možný len pre osoby staršie ako 6 rokov. V cene nie je miestny poplatok 1 € osoba/noc.Check in od 14:00, check out do 10:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hilson Apartments Jasná

 

Demänová 497
031 01 Liptovský Mikuláš
 
telefón:
+421 918 101 076