Letný pobyt na 4 alebo 5 dní pre 4 osoby v areáli termálneho kúpaliska Vadaš Štúrovo + celodenné vstupy do bazénov zadarmo!

Pobyt pre 4 osoby vrátane detí v štúdiu alebo apartmáne na 4 dni (3 noci) v areáli kúpaliska Vadaš so vstupmi do bazénov, spotrebou vody, elektriny, posteľným prádlom, parkovaním za 195€; termín pobytu 10.7. – 13.7.2014

Prázdninový pobyt na 4 alebo 5 dní v komplexe termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove pre 4 osoby už od 185€ aj so vstupmi do bazénov. Ideálna voľba na letný výlet pre rodinky či partiu priateľov!

Pobyt pre 4 osoby vrátane detí v štúdiu alebo apartmáne na 4 dni (3 noci) v areáli kúpaliska Vadaš so vstupmi do bazénov, spotrebou vody, elektriny, posteľným prádlom, parkovaním za 195€; termín pobytu 10.7. – 13.7.2014

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 185 do 215

34x kúpené

Prázdninová dovolenka v Štúrove - užite si pobyt vo Vadaši!

Vychutnajte si pár horúcich dní v Štúrove, v meste, ktoré vám ponúka veľa možností na oddych, rekreáciu a pestré zážitky. Ubytovaním priamo v jednom z najväčších kúpalísk na Slovensku - Vadaš, budete mať atrakcie, zábavu, kúpanie, rôzne športy a zaujímavé činnosti stále na blízku.

Vyberte si ubytovanie na 4 alebo 5 dní, ktoré ponúkame v rôznych termínoch až pre 4 osoby vrátane detí aj s celodennými vstupmi do bazénov už od 185€.

Termálne kúpalisko Vadaš ponúka 7 vonkajších bazénov a 1 krytú plaváreň, tobogány, rôzne druhy ihrísk, trampolínu, nafukovaciu šmýkačku, kolotoče, kútik na maľovanie pre deti, herňu, go-kartovú dráhu, vodné bicyklovanie a člnkovanie na jazere.

V skratke

  • zľava na prázdninový pobyt v areáli termálneho kúpaliska Vadaš pre 4 osoby vrátane detí
  • ubytovanie v apartmáne alebo štúdiu na 4 alebo 5 dní
  • celodenné vstupy do bazénov v cene pobytu
  • v cene spotreba vody, elektriny, posteľné prádlo

 

Vadáš

Informácie

Po rezervácii termínu je potrebné zaslať číslo a heslo kupónu, meno, telefónne číslo a rezervovaný termín na e-mail: nikolaj@nik-slovakia.sk. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Miestne poplatky a tobogány sa platia na mieste. Pobyt so psom nie je možný. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

N.I.K. Slovakia spol. s r.o.

Cestovná kancelária

 

Vajnorská 34
931 03 Bratislava 3
 
Telefón:
+421 2 446 351 41
+421 903 463 863
 
 

Adresa ubytovania:

Areál termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove

Pri Vadaši 2
Štúrovo (recepcia Westend)