Pobyt v penzióne Konský Dvor v Slovenskom krase so vstupom do bazéna, masážami a polpenziou pre dvoch

Pobyt pre 2 osoby na 6 dní (5 nocí)

Kráľovstvo za koňa! Príďte si oddýchnuť do výnimočnej prírody Slovenského krasu a užite si wellness, masáže i skvelú polpenziu v penzióne Konský Dvor.

Pobyt pre 2 osoby na 6 dní (5 nocí)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 130 do 330

2x kúpené

Konská dávka oddychu

Ak ste celý minulý rok dreli ako kôň, v tom prípade si zaslúžite konskú dávku oddychu a pohody. V penzióne Konský Dvor v Brzotíne prežijete skvelé dni v rázovitom regióne v blízkosti Slovenského krasu. Na svoje si prídu nielen milovníci koní, ale i fanúšikovia dobrého wellness. V cene kupónov sú totiž aj masáže a vstupy do bazéna, kde sa odplavia všetky vaše starosti. Vynikajúca reštaurácia poteší všetkých milovníkov tradičných špecialít. Pre deti je tu možnosť navštíviť minizoo s hospodárskymi zvieratami a ihrisko. Navyše tento kraj ponúka množstvo turistických zaujímavostí, ktoré by bola škoda nenavštíviť. Určite sa preto zastavte v Krásnohorskom podhradí, v kaštieli Betliar alebo známej jaskyni Domica. V Brzotíne si na svoje prídu tak dvojice, ako rodiny s deťmi. Zabudnite na chvíľu na každodenné povinnosti a doprajte si pauzu v objatí nádhernej časti Slovenska.

V skratke

  • zľava na pobyt pre dve osoby v penzióne Konský Dvor
  • zariadenie s chovom koní - možnosť jazdenia pod dohľadom odborníka
  • minizoo s hospodárskymi zvieratami pre deti
  • vstup do bazéna i masáž v cene
  • útulne zariadené izby
  • vhodný pre dvojice i rodiny s deťmi
  • platnosť až do júna 2017

 

Informácie

Po obdržaní kupónov je nutná rezervácia pobytu na tel. čísle: +421 907 947 668 alebo +421 905 341 078, prípadne e-mailom na restauracia@konskydvor.sk; pri rezervácii uveďte číslo a heslo kupónu. Check in od 14:00; check out do 10:00. Kúpou viacerých kupónov si môžete pobyť predĺžiť. Pri zrušení rezervácie v lehote kratšej ako 7 dní pred potvrdeným termínom, hodnota kupónu prepadá. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión Konský Dvor

Kružnianska 514
Brzotín
 +421 907 947 668
restauracia@konskydvor.sk