Fantastický oddych v Penzióne High Tatras vo Vysokých Tatrách pre dvojicu

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s raňajkami, fľašou vína na izbe, zapožičaním bicyklov na 1 deň za 65€

Vysoké Tatry ako na dlani! Ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby len za 65€ v obľúbenom Penzióne High Tatras. Užite si víkend v malebnom prostredí Vysokých Tatier!

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s raňajkami, fľašou vína na izbe, zapožičaním bicyklov na 1 deň za 65€

Ostatné varianty ponuky

28x kúpené

Nechajte sa očariť krásou Vysokých Tatier!

Oddýchnite si od každodenného zhonu v idylickom prostredí Vysokých Tatier s výhľadom na vrcholky štítov. Ponúkame vám pobyt v prírodou obkolesenom Penzióne High Tatras s raňajkami. Čaká na vás rodinné prostredie, relax v komfortných izbách i prechádzky po čarovných slovenských horách. Okolitá krajina vás ohúri nespútanou krásou, ktorú môžete obdivovať z konského sedla či na cyklistických potulkách. Našli ste to najlepšie miesto, kde si určite vychutnáte vašu dovolenku!

V skratke

  • zľava na 2 noci pre 2 osoby v Penzióne High Tatras
  • pobyt s raňajkami
  • príjemné prostredie a ústretový personál
  • výborná poloha ubytovania pre túry vo Vysokých alebo Belianskych Tatrách
  • pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia
  • rodinné izby
  • hypoalergénne izby
  • verejné i súkromné priestory sú nefajčiarske

 

Interiér Penzión High Tatras

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v Penzióne High Tatras, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia minimálne deň vopred na tel. č.: +421 902 040 378 (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Rezerváciu pobytu odporúčame vykonať ihneď po zakúpení kupónu, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Check in od 15:00 hod., check out do 10:00 hod. Zmenu, resp. zrušenie termínu pobytu je nutné nahlásiť min. 48 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Zľavy ku kupónu: 20% zľava do Aquacity Poprad, 15% zľava do Thermal Parku Vrbov, 10% zľava na jedlá v reštaurácii. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión High Tatras

 

SNP 18
059 86 Nová Lesná
 
Telefón:
+421 902 040 378