Banská Štiavnica: Oddychová dovolenka s lyžovačkou v penzióne Kremenisko - darujte svojej rodine darček, na ktorý budú dlho spomínať!

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s polpenziou a 1 fľašou vína

Urobte si výlet do nádhernej prírody Banskej Štiavnice a ubytujte sa v útulnom Penzióne Kremenisko. Vychutnajte si vynikajúcu polpenziu, saunu a fľašu vína.

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s polpenziou a 1 fľašou vína

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s polpenziou a 1 fľašou vína 119

Ostatné varianty ponuky

Ako kupóny darovať?

Magická Štiavnica

Pod povrchom prevŕtaná ako ementál sa pyšne týči v lone dávno vyhasnutej sopky. Banská Štiavnica. Vyberte sa do jedného z najkrajších miest na Slovensku a odkryte aj ďalšie jeho zaujímavosti. Prejdite sa uličkami historického centra a obdivujte vzácnu fascinujúcu architektúru. Ako ideálny bod na všetky vaše potulky mestom i okolitými Štiavnickými vrchmi vám poslúži útulný Penzión Kremenisko. Apartmány sú vybavené vlastnou kuchynkou a je v nich vítaný aj váš psí kamarát. S varením si však nemusíte lámať hlavu - v cene pobytu je zahrnutá aj polpenzia. 

 Využite tiež bohaté možnosti na lyžovanie a korčuľovanie na vonkajšom klzisku v stredisku Salamandra Resort iba 7 kilometrov od penziónu.
Vianočný tip ZaMenej.sk:
Dovolenka v Penzióne Kremenisko je naozaj čarovná. Historické uličky, perfektná lyžovačka, božský pokoj... Takýmto vianočným darčekom určite potešíte priateľov, rodičov aj partnera. Darujte na Vianoce niečo nezabudnuteľné!

V skratke

  • zľava na 3, 4 alebo 5-dňový pobyt v Penzióne Kremenisko pre 2 osoby
  • štúdiá či apartmány vybavené vlastnou kuchynkou a izby bez kuchyne
  • krásne prostredie chránenej prírody Štiavnických vrchov v Banskej Štiavnici
  • možnosť vstupu do privátnej sauny
  • jedno dieťa do 5 rokov ubytovanie zdarma bez nároku na stravu
  • vhodné pre pobyt s deťmi
  • domáci miláčikovia sú srdečne vítaní
  • parkovanie je grátis
  • tip na vianočný darček

Informácie

Dostupnosť termínov si overujete priamo v Penzióne Kremenisko. Kupón je potrebné zaslať s menom, telefónnym číslom a termínom na e-mail: nikolaj@nik-slovakia.sk. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr. Pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. V cene nie je zahrnutá pobytová taxa: 0,60 €/osoba/noc. Jedno dieťa do 5 rokov ubytovanie zadarmo bez nároku na stravu. Kupón nie je možné využiť v termíne od 29.12.2018 do 1.1.2019 a počas jarných prázdnin. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

ubytovanie na 2 noci pre dve osoby
2x polpenzia pre dve osoby
1 fľaša vína
parkovanie

Poskytovateľ

Penzión Kremenisko

Kremenisko č. 1
969 01 Banská Štiavnica
+421 2 4463 5141
+421 903 463 863