Praha: Super pobyt v Hoteli Juno na skok do historického centra.

Pobyt pre 2 osoby na 2 dni (1 noc) vrátane raňajok za 36,50€

Ubytujte sa v Hoteli Juno v Prahe a majte všetky nádhery tohto mesta do 12 minút pri nohách! Len 36,50€ zaplatíte za 2 dni vo dvojici s raňajkami alebo si pobyt môžete aj predĺžiť!

Pobyt pre 2 osoby na 2 dni (1 noc) vrátane raňajok za 36,50€

Pobyt pre 2 osoby na 2 dni (1 noc) vrátane raňajok za 36,50€ 58,90

Cena: 36,50 €

Očarujúca česká metropola

Objavovať svet nemusí hneď znamenať podnikať cesty do ďalekých krajín. Dychvyražajúce miesta máme aj za našim slovenským rohom. O Prahe nik nikomu básniť nemusí, o tej každý vie, že je to jedným slovom nádhera. Ak je aj vašou srdcovkou alebo ste z tých, ktorí zatiaľ netušia o jej prednostiach, zoberte sa do Hotela Juno*** v pokojnej vilovej časti tohto mesta, z ktorého to k historickým skvostom budete mať len 12 minút!

V skratke

  • zľava na 2-dňový pobyt v Hoteli Juno*** v Prahe
  • raňajky formou bufetu
  • bezplatné wifi v priestoroch recepcie a reštaurácie
  • parkovanie zadarmo
  • ubytovanie v pokojnej vilovej časti Prahy
  • možnosť predĺžiť si pobyt zakúpením viacerých kupónov

Hotel Juno *** Praha

Informácie

Je potrebná rezervácia vopred mailom na reservation@hoteljuno.cz.  Pobyt je možné si predĺžiť zakúpením viacerých kupónov. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne.  Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Juno***


Štěchovická 2296
100 00 Praha


Telefón:
+420 274 822 276