Oddych na 4 alebo 5 májových dní v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove so vstupmi do bazénov

Pobyt pre 2 - 4 osoby v štúdiu alebo apartmáne na 4 dni (3 noci) vrátane 4 x celodennej vstupenky do bazénov v areáli kúpaliska pre každú ubytovanú osobu za 100 € - štvrtok až nedeľa

Vychutnajte si jarné májové slnečné lúče na juhu Slovenska - relax v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove už od 85 € pre 2 - 6 osôb na 4 alebo 5 dní aj s celodennými vstupmi do bazénov!

Pobyt pre 2 - 4 osoby v štúdiu alebo apartmáne na 4 dni (3 noci) vrátane 4 x celodennej vstupenky do bazénov v areáli kúpaliska pre každú ubytovanú osobu za 100 €  - štvrtok až nedeľa

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 85 do 140

12x kúpené

Máj plný slnka a kúpania

Prečkávate studenú zimu snením o vašej prvej tohtoročnej dovolenke plnej slnka a kúpania? Už to nemusia byť len sny - zoberte rodinku alebo priateľov a ubytujte sa v apartmánoch alebo štúdiách priamo v areáli termálneho komplexu Vadaš v Štúrove. Nachádza sa v najteplejšom regióne Slovenska, čo zaručuje, že si májové dni užijete naplno relaxom v príjemných termálnych vodách.

Relaxačný komplex VADAŠ Thermal Štúrovo ponúka 7 vonkajších bazénov a 2 kryté bazény, medzi nimi napr. i masážny bazén, jedinečný bazén s vlnobitím, Lagúnu s rozlohou 3800 m², tobogány, rôzne druhy ihrísk, go-kartovú dráhu, vodné bicyklovanie a člnkovanie na jazere a omnoho viac.

V skratke

  • zľava na pobyt v areáli termálneho kúpaliska Vadaš pre 2 až 6 osôb vrátane detí
  • ubytovanie v apartmáne alebo štúdiu na 4 alebo 5 dní
  • celodenné vstupy do bazénov v cene pobytu
  • v cene spotreba vody, elektriny, posteľné prádlo
  • májové termíny v najteplejšej časti Slovenska

 

Vadáš

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK, ktorá pobyt poskytuje. Po obdržaní kupónu je nutné rezervovať si termín na tel. čísle +421 2 446 351 41 alebo +421 903 463 863. Po rezervácii termínu je potrebné zaslať číslo a heslo kupónu, meno, telefónne číslo a rezervovaný termín na e-mail: nikolaj@nik-slovakia.sk. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Miestne poplatky a tobogány sa platia na mieste. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

N.I.K. Slovakia spol. s r.o.

Cestovná kancelária

 

Vajnorská 34
931 03 Bratislava 3
 
Telefón:
+421 2 446 351 41
+421 903 463 863
 
 

Adresa ubytovania:

Areál termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove

Pri Vadaši 2
Štúrovo (recepcia Westend)