LAST MINUTE letná dovolenka vo Vile Skoko** v Crikvenici s polpenziou a skvelou polohou len 100 m od pláže - Chorvátsko nikdy nesklame!

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu s polpenziou

8 dní plných slnka, mora a sladkého ničnerobenia. Vyberte sa na tohtoročnú letnú dovolenku do Chorvátska. Prežite ju vo Vile Skoko** s polpenziou a polohou len 100 m od pláže.

Pobyt na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 160 do 275

16x kúpené

Iba na skok k pláži

Chcete si počas leta len tak odskočiť do Chorvátska a prežiť skvelých 8 dní? Vila Skoko** je miesto ako stvorené na oddych. Nachádza sa v mestečku Crikvenica, ktoré celé tvorí plážovú riviéru. Navyše, ponúka viacero historických unikátov. V prvom rade tu však nájdete krásne more, kamienkovú pláž a hrejivé lúče slnka. V jej okolí sa nachádza množstvo barov, krčmičiek a reštaurácii. V cene pobytu je i polpenzia formou bufetových stolov a ak by vám samotná Crikvenica nestačila, vždy je tu možnosť vybrať sa na niektorý z ponúkaných fakultatívnych výletov. Chorvátsko vás zaručene nesklame!

Deti do 7 rokov majú pobyt zadarmo bez nároku na lôžko a deti vo veku 7-12 rokov idú na dovolenku so zľavou 50%!

V skratke

  • zľava na 8-dňový pobyt v Chorvátsku pre 1 osobu
  • ubytovanie vo Vile Skoko** v Crikvenici
  • polpenzia v cene
  • termíny počas celého leta
  • vlastná doprava alebo možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu
  • super poloha iba 100 metrov od pláže
  • reštaurácie a bary v okolí
  • dieťa do 7 rokov zdarma bez nároku na lôžko

Informácie

Rezerváciu termínu je potrebné vykonať v CK hneď po zakúpení kupónu, a to e-mailom na ck@eurocrv.sk s uvedením mena, priezviska, tel. kontaktu, čísla a hesla kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena kupónu platí len pri obsadení bungalovu minimálne troma plne platiacimi osobami.​ V cene kupónu je zahrnuté: polpenzia formou bufetových stolov, služby delegáta, poistenie insolventnosti. Pobytová taxa: 14 €/dospelá osoba/pobyt, 7 €/dieťa od 12 – 18 rokov/pobyt. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

EURO-CRV Tatry, s.r.o.

 
Telefón:
0903 608 806