Užite si zimné radovánky v pohodlí moderného Apartmánového domu Patris v Tatranskej Štrbe

Pobyt na 7 dní (6 nocí) pre 1 osobu v apartmánovom dome PATRIS

Máte vysoké očakávania od ubytovania? Apartmánový dom Patris predčí všetky vaše predstavy. Užite si naše veľhory v pohodlí luxusného zariadenia s úchvatným výhľadom.

Pobyt na 7 dní (6 nocí) pre 1 osobu v apartmánovom dome PATRIS

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 30 do 90

19x kúpené

Zimná idylka ako vyšitá

K Tatrám v zimnom období už tradične patrí veľa snehu a tým pádom aj skvelá lyžovačka. Aby však bola ešte o stupeň lepšia, ubytujte sa v modernom a útulnom Apartmánovom dome Patris v Tatranskej Štrbe. Vezmite celú rodiny, dôkladne si navoskujte lyže a nezabudnite pribaliť aj plavky. V okolí vášho ubytovania totiž budete mať na dosah tie najlepšie možnosti na lyžovanie a kúpanie. Len 8 kilometrov vzdialené Štrbské pleso sa v zime premení na jazero ako z rozprávky. Nachádzajú sa tu aj obľúbené zjazdovky Park Snow, ale za lyžovačkou môžete vyraziť aj do o niečo vzdialenejšej Tatranskej Lomnice. Po celom dni na svahu padne vhod kúpanie či pobyt v saune - urobte si výlet za kvalitnými službami do okolitých aquaparkov v Poprade, Liptovskom Mikuláši alebo Bešeňovej. Prežite najlepšiu zimnú dovolenku v Tatrách! 

V skratke

  • zľava na 3-dňový,  4-dňový alebo 7-dňový pobyt pre 1 osobu vo Vysokých Tatrách
  • ubytovanie v Apartmánovom dome PATRIS
  • pohodlná lokalita v Tatranskej Štrbe
  • parkovanie vo vnútorných priestoroch apartmánového domu počas celej doby pobytu
  • pobyt vhodný nielen pre páry, ale aj rodiny či partie kamarátov
  • bohaté možnosti na lyžovačku v okolí
  • ako bonus Tatry card s množstvom zliav


Informácie

Rezerváciu odporúčame urobiť čo najskôr po obdržaní kupónu na e-mail: edurec@edurec.sk s uvedením čísla a hesla kupónu, platia len rezervácie spätne potvrdené e-mailom. Rezerváciu odporúčame vykonať bez zbytočného odkladu ihneď po obdržaní kupónu. Cena kupónu platí pri obsadenosti apartmánu min. 2 osobami. Pri nástupe na pobyt je klient povinný zložiť vratnú kauciu 100 €, ktorá ak nevzniknú počas pobytu v apartmáne žiadne škody, bude klientovi pri ukončení pobytu v plnej výške vrátená. Sezónny príplatok v termíne od 2.1.2017 do 31.3.2017: 5,00 €/osoba a noc. Vianočný príplatok v termíne od 23.12.2016 do 26.12.2016: 10,00 €/osoba a noc. Príplatky: daň z ubytovania obci: 0,75 €/osoba na noc (daň z ubytovania neplatia deti do 15 rokov, občania s ťažkým zdravotným postihnutím a osoby nad 65 rokov). Check-in od 14:00, check-out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Apartmánový dom PATRIS****

 

Rekreačná 1168
059 41 Tatranská Štrba
 
telefón:
+421 908 244 776