Rakúske Alpy: Aktívna dovolenka v českom penzióne Savisalo*** s raňajkami a zľavovou kartou Sommercard na lanovky a kúpaliská

Pobyt na 6 dní (5 nocí) pre 2 osoby s raňajkami

Aktívna dovolenka v rakúskych Alpách. Užite si skvelé dni v útulnom českom penzióne Savisalo*** aj s raňajkami a zľavovou kartou Sommercard. Na výber pobyt na 4 až 8 dní.

Pobyt na 6 dní (5 nocí) pre 2 osoby s raňajkami

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 230 do 520

56x kúpené

Idylka pod ľadovcom Dachstein

Ak vám niekto sľubuje hory-doly, väčšinou sa za tým skrýva bočný úmysel. To však neplatí v prípade rakúskych Álp, ktoré sľubujú hory neuveriteľných zážitkov. Vyberte sa do útulného Penziónu Savisalo***, ktorý sa nachádza priamo pod pohorím Dachstein. Stane sa vašim prechodným domovom na 4 až 8 dní a vy sa môžete tešiť na komfortne vybavené izby. Reštaurácia ponúka vynikajúcu domácu kuchyňu a české pivo. S personálom sa bez problémov dorozumiete aj po slovensky. Navyše, s kartou Sommercard vo vrecku sa zadarmo dostanete na vybrané lanovky, kúpaliská alebo vás bezplatne odvezie autobus. Skrátka, v Rakúsku urobia všetko pre to, aby ste odchádzali maximálne spokojní!

V skratke

  • zľava na pobyt v Penzióne Savisalo***
  • v blízkosti napríklad vodopády Untertal či ľadovec Dachstein
  • žiadny problém s jazykovou bariérou - česky hovoriaci personál
  • karta Sommercard v cene - vstupy na vybrané lanovky, kúpaliská či dopravu autobusom zadarmo!
  • ideálne pre milovníkov prírody
  • viaceré cyklotrasy v okolí

Informácie

Potrebná rezervácia pobytu telefonicky na +420 732 649 952 alebo e-mailom na info@savisalo.eu (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu - možnosť komunikácie v slovenskom jazyku). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Možné príplatky: deti do 4,9 rokov: zdarma; deti do 10,9 rokov: 25 €/noc vrátane polpenzie; deti do 14,9 rokov: 30 €/noc vrátane polpenzie; miestny poplatok: 2,3 €/osoba od 15 rokov/noc; možnosť prikúpenia večerí: 15 €/osoba/noc (šalátový bufet, polievka, výber z menu, múčnik), príplatok za psa 15 €/pobyt. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

pobyt pre 2 osoby s raňajkami vo forme švédskych stolov
sommercard plná zliav
zapožičanie uterákov a osušiek
neobmedzený vstup do sauny
bezplatné parkovanie a Wi-Fi
detský kútik
vonkajšie detské ihrisko
mapy a prospekty k výletom
úschovňa bicyklov
služby horského sprievodcu

Poskytovateľ

Penzion Savisalo ***

Ramsau am Dachstein
8972 Rakúsko
+420 732 649 952
info@savisalo.eu