Relax uprostred prekrásnej prírody v Chalupe na Zelenej lúke na Hriňovských lazoch na 3, 4 alebo 5 dní

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre max. 6 dospelých osôb + 2 deti do 10 r. v Chalupe na Zelenej lúke (október - december)

Nechajte sa uniesť krásou malebnej krajinky Hriňovského Popoľania aj v jesennom a zimnom období, vychutnajte si čaro vidieku a poďte načerpať energiu v Chalupe na Zelenej lúke na jedinečných lazoch. Zažijete vytúžený pokoj.

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre max. 6 dospelých osôb + 2 deti do 10 r. v Chalupe na Zelenej lúke (október - december)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 280 do 550

Podpoľanie plné zážitkov

Zažite jedinečnú atmosféru lazov v okolí mesta Hriňová, ktoré sú slovenskou aj európskou raritou. Táto malebná krajina sa dnes vďaka krásnej prírode a tichu stala vyhľadávaným miestom pre turistov či cyklistov. Podpoľanie sa môže pýšiť jedinečnými zachovanými terasovitými políčkami, ktoré naznačujú, že táto oblasť bola odnepamäti poľnohospodárskou krajinou. Terasovité políčka vznikali postupným delením polí, na základe princípu dedenia majetku medzi všetkých súrodencov, ktorí si ich ohraničovali navyšovaním kamenných medzí. Sú jedinečnou spomienkou na minulosť, uznávanou historickou krajinnou štruktúrou a navyše kultúrnym dedičstvom. Veľká časť z nich pretrvala vďaka stále živému hospodáreniu až dodnes a dotvára očarujúcu malebnosť Podpoľania. Ubytujte sa v malebnej Chalupe na Zelenej lúke a poďte ochutnávať tradičné špeciality výbornej slovenskej kuchyne. 

Nechajte sa okúzliť krásou panenskej prírody a využite bohaté možnosti na turistiku, ktoré ponúkajú malebné kopce chránenej krajinnej oblasti Poľana zaradenej do zoznamu UNESCO. 

V skratke

  • zľava na 3, 4 alebo 5-dňový pobyt pre maximálne 6 dospelých osôb s 1 alebo 2 deťmi do 10 rokov v Chalupe na Zelenej lúke
  • široké možnosti na turistiku
  • ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi alebo skupinku priateľov

 

 

Informácie

Potrebná rezervácia vopred na tel. čísle +421 940 846 159 alebo e-mailom na zazrivskydvor@gmail.com. Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu termínu pobytu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Cena kupónu platí len pri obsadenosti chalupy do maximálne 5 dospelých osôb a 1-3 detí . V cene nie je pobytová taxa 1 €/osoba/noc. Check-in 14:00 hod., checkout 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.


V cene kupónu je zahrnuté:

4x ubytovanie 
parkovanie
WiFi
 

Poskytovateľ

Chalupa na Zelenej lúke

 
Hriňová
+421 940 846 159