Praha - metropola života a pokoja s ubytovaním za výhodné ceny!

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Krásna Praha si získa aj vás vďaka pobytu v rodinnom Hoteli Marie Luisa***. Vyberte si z ponuky ubytovania na 2 až 6 dní s možnosťou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie už od 33 € pre dvoch!

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 15 variantov.

cena od 33 do 215

21x kúpené

Praha trochu inak!

Praha je mesto, v ktorom si príde na svoje úplne každý. Kto má rád ruch, život nájde v uličkách centra. A ten, kto v Prahe hľadá oddych, príjemne zrekreuje na rozkvitnutých námestiach a prechádzkou v zelených parkoch. Aby ste sa do Prahy vracali vždy s úsmevom, využite výhodné ubytovanie kúsok od centra v Hoteli Marie-Luisa***. Je tu pre vás pripravený balíček zliav na relax či neobmedzený vstup do bazéna. Môžete si vybrať pobyt presne podľa vašich požiadaviek a dokonca si ho predĺžiť!

V skratke

  • zľava na pobyt v Hoteli Marie- Luisa *** pre 2 osoby
  • možnosť pobytu na 2 až 6 dní
  • na výber varianty s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou
  • len 20 minút do historického centra Prahy
  • ubytovanie v útulnom hoteli rodinného charakteru
  • v cene aj vstup do bazéna a zľavy na súkromný wellness či šport

 

Informácie

V kupóne je ďalej zahrnuté: 20% zľava na konzumáciu v hotelovej reštaurácii s českými špecialitami, 20% zľava na súkromnú saunu s výrivkou
20% zľava na prenájom tenisového kurtu, 20% zľava na prenájom grilu a miesta pre barbeque, vonkajší bazén (v čase prevádzky), ping-pong zadarmo, badminton zadarmo, wifi, parkovanie. Obsadenosť termínov si overujete priamo v Hoteli Marie-Luisa***, ktorý pobyt poskytuje. Rezerváciu vykonáte telefonicky na čísle +420 286 851 738, prípadne e-mailom na book@marie-luisa.cz. Termín odporúčame rezervovať si čo najskôr, v prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je možné vykonať najneskôr 72 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Zakúpením viacerých kupónov je možné si pobyt predĺžiť. Povinné doplatky na mieste: miestny poplatok 0,78 €/os./noc. Víkendový doplatok: 100 Kč (cca 3,70 €)/izba/noc. Check in 14:00, check out 10:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Marie-Luisa*** Praha

 

Krnská 350
197 00 Praha 9-Kbely
 
telefón:
+420 286 851 738