Vychutnajte si skvelé víno a nádheru Moravy na wellness pobyte v penzióne Grasel

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Vyrazte za hranice a užite si skvelý pobyt na Morave v útulnom penzióne Grasel s balíčkom wellness, aktívneho oddychu a vynikajúcej polpenzie.

Pobyt na 5 dní (4 noci) pre 2 osoby s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 109 do 185

2x kúpené

Víno, jedlo a wellness

Vedeli ste, že aj naši českí susedia majú "svojho" Jánošíka? Volal sa Johann Georg Grasel a podľa legendy bohatým bral a chudobným dával. No i tak jeho povesť neskôr dala pomenovanie ľudovej nadávke "grázel". Môžeme vás ubezpečiť, že v Nových Syroviciach dnes žiadny grázli nečíhajú. Práve naopak, nájdete tam len srdečných ľudí a krásny vinársky región. Ako východiskový bod vám poslúži pohodlný penzión Grasel, pomenovaný podľa slávnom rodákovi. Už teraz sa môžete tešiť na znamenitú polpenziu a vynikajúci hovädzí tataráčik v prvý deň vášho pobytu. Využite tiež vstupy do bazéna, sauny či na bežiaci pás. Trochu kardia pred skvelou večerou rozhodne nezaškodí. Príďte objaviť zaujímavý kúsok Moravy a podniknite výlety do okolia. Čaká vás ničím nerušený jesenný oddych!

V skratke

  • zľava na pobyt v penzióne Grasel na Morave
  • nádherný región neďaleko národného parku Podyjí
  • denne vstupy do bazéna, sauny či na bežiaci pás
  • fľaša kvalitného vína
  • tatarák na večeru v prvý deň pobytu

 

Informácie

Po obdržaní kupónov je nutná rezervácia telefonicky na +420 775 704 099 alebo +420 775 704 710. Odporúčame vykonať rezerváciu čím skôr po zakúpení kupónov, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia kupónov vo vami plánovanom termíne. Check-in: od 14:00 hodiny, check-out: do 11:00 hodiny Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión Grasel

Nové Syrovice 141 
675 41 Nové Syrovice, Česká Republika
 
Telefón:
+420 775 704 099
+420 775 704 710


info@penzion-grasel.cz
www.penzion-grasel.cz