Jarná a letná dovolenka až pre 4 osoby v luxusných apartmánoch Rokytka Snowhouse v Krkonošiach

Pobyt na 4 dni (3 noci) v apartmáne pre 4 osoby

Pohodová dovolenka už od 136 € pre 2 alebo 4 osoby v Krkonošiach v apartmánoch Rokytka Snowhouse. Nádherná príroda, množstvo turistických a cyklistických trás a výletov, na ktoré sa nezabúda!

Pobyt na 4 dni (3 noci) v apartmáne pre 4 osoby

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 136 do 299

2x kúpené

Krkonoše stvorené pre milovníkov prírody a turistiky

Preskúmajte priamo v teréne, čo je pravdy na Krakonošovi a jeho rozprávkach. Nás vždy napadne slovná hračka: To kyselý je moc kyselý :-) Pozývame vás do nádhernej časti Českej republiky - do Krkonôš. V Rokytnici nad Jizerou na vás čaká ubytovanie v moderných apartmánoch Rokytka Snowhouse, ktoré vám ponúknu množstvo aktivít nielen v zime, ale aj v lete. Nájdete tu nádhernú prírodu, množstvo turistických chodníkov alebo cyklistických ciest, ku ktorým to budete mať doslova na krok

Poznáte tak krásu a kľud hôr na vlastnej koži.

V skratke

  • zľava na pobyt pre 2 alebo 4 osoby v Rokytka Snowhouse v Krkonošiach v severovýchodných Čechách
  • na výber pobyt na 4, 5 alebo 8 dní v priestranných a moderne vybavených apartmánoch
  • ubytovanie 50 m od sedačkovej lanovky
  • pamiatky, cyklistické a turistické trasy priamo pri penzióne
  • veľké parkovisko priamo pred apartmánmi
  • pravidelný cyklobus, kolkáreň, lanové centrum, bike centrum

 

Informácie

Dostupnosť vybraného termínu si overujte vopred v Rokytka Snowhouse na tel.č.: +420 608 175 008. Následne vykonajte rezerváciu ubytovania na e-mail: info@rokytkasnowhouse.cz - vyčkajte na potvrdenie penziónu, rezervácia je platná po uhradení. Rezervácie vykonávajte z dôvodu veľkého termínového vyťaženia čo najskôr po zakúpení kupónu. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Storno podmienky: po potvrdení rezervácie je kupón nevratný a považovaný za použití, zmena nástupu na pobyt je možná viac ako 14 dní pred termínom ubytovania v závislosti na dostupnosti nového termínu. Pri neskoršej zmene termínu alebo pri nenastúpení na pobyt, kupón stráca svoju platnosť. Check in od 15:00 hod do 19:00 hod., check out do 10:00 hod. Možnosť predĺženia pobytu zakúpením ďalšieho kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Doplatky (platia sa na mieste): turistický poplatok: 19 Kč/deň/osoba (cca 0,70 €), vratná kaucia: 100 €, vyžiadaná pri nástupe na pobyt, vrátená pri ukončení pobytu, domáce zviera: nie je povolené, parkovanie k dispozícii podľa sezóny zdarma alebo za zvýhodnenú cenu, pokiaľ je rezervované cez Rokytka Snowhouse.

Poskytovateľ

Rokytka Snowhouse

 

Rokytnice nad Jizerou 237
512 45 Rokytnice nad Jizerou
Česká republika
 
Telefón:
+420 727 865 374