Prepychové ubytovanie v Boutique hoteli Villa Milada**** neďaleko historického centra Prahy

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby za 199 €: 3x polpenzia, 2 x 1 hod. v súkromnom wellness (kupón je možné využiť od nedele do piatka)

Zážitky pre všetky zmysly čakajte v štýlovom pražskom Boutique hoteli Villa Milada**** blízko centra mesta už od 169 € pre 2 osoby. V cene polpenzia i súkromný vstup do wellness!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby za 199 €: 3x polpenzia, 2 x 1 hod. v súkromnom wellness (kupón je možné využiť od nedele do piatka)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 169 do 199

7x kúpené

V Prahe luxusne

V Praze je blaze. Hlavne vtedy, ak sa ubytujete v štýlovom a prepychovom Boutique hoteli Villa Milada****, ktorý vám poskytne absolútne pohodlie a úžasnú atmosféru. Okrem prehliadky krásneho mesta, ktoré obdivujú tisícky turistov, vás očarí aj hotelové wellness, kde si výborne oddýchnete a načerpáte energiu do ďalšieho dňa.

V skratke

  • zľava na exkluzívny pobyt na 3 dni alebo na 4 dni pre dvoch v Boutique hoteli Villa Milada****
  • polpenzia pre dvoch počas pobytu
  • privátna fínska sauna a relaxačný bazén so slanou vodou
  • štýlové ubytovanie v kľudnej časti Prahy len 10 min. od Pražského hradu a ZOO
  • ideálne pre zamilované páriky či rodiny s deťmi
  • hotel reštaurovaný v pôvodnom štýle 20. rokov minulého storočia
  • platnosť až do októbra 2015

 

Informácie

Dostupnosť termínov si overujete priamo v hoteli Villa Milada****, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia ubytovania s nahlásením čísla kupónu na tel. čísle: +420 777 688 106 alebo e-mailom na: info@villamilada.cz. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu alebo zrušenie pobytu je možné zrealizovať do 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Boutique hotel Villa Milada****

 

V Šáreckém údolí 466/10
160 00 Praha 6 - Dejvice
Česká republika
 
Telefón:
+420 777 688 106