Romantika ako za dávnych čias na Spiši v historickom kaštieli Biela dáma a Čierny rytier

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby za 165 € (3 x servírované raňajky, ruža a sekt Hubert, 2 x domáci koláčik s horúcim nápojom - káva, čaj alebo varené vínko pre dvoch, 1 x 2 hod. biliard)

Prežite pár dní romantiky a oddychu ako za dávnych čias so svojou polovičkou v historickom kaštieli Biela dáma a Čierny rytier už od 65€ vrátane raňajok, sektu, sladkého prekvapenia a biliardu.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby za 165 € (3 x servírované raňajky, ruža a sekt Hubert, 2 x domáci koláčik s horúcim nápojom - káva, čaj alebo varené vínko pre dvoch, 1 x 2 hod. biliard)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 65 do 220

3x kúpené

Jesenná romantika ako z rozprávky

Preneste sa so svojou láskou na pár dní do dávnych čias v historickom kaštieli Biela dáma a Čierny rytier na Spiši, ktorého základy siahajú až do 17. storočia. Okrem čarovnej prírody všade navôkol, si budete môcť dopriať hlboký spánok v priestranných kamenných izbách, obdivovať vysoké stropy či chodiť po "vŕzgajúcich" drevených podlahách. Samozrejme, k dispozícii vám bude všetko, čo patrí k 21. storočiu ako je wifi signál či parkovanie. Doprajte si tú pravú romantiku.

V skratke

  • zľava na romantický pobyt v kaštieli Biela dáma a Čierny rytier
  • historická atmosféra ubytovania s replikami dobového nábytku
  • v cene raňajky, ruža, sekt Hubert, domáci koláčik s horúcim nápojom
  • biliard
  • široké možnosti výletov v okolí
  • dieťa do 3 rokov zadarmo
  • možnosť silvestrovského pobytu za príplatok

 

Informácie

Pred zakúpením kupónu si overte dostupnosť voľných termínov priamo v kaštieli Biela dáma a Čierny rytier, ktorý pobyt poskytuje. Nutná rezervácia termínu vopred na tel. čísle: + 421 (0)53 447 3720 alebo e-mailom na: recepcia@whiteladyandblackknight.com s uvedením čísla kupónu, ktorý je potrebné priniesť aj na pobyt. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie pobytu je potrebné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 11:00 - 20:00 hod., check out do 12:00 hod. Rekreačný poplatok je zahrnutý v cene kupónu. Kupón nie je možné uplatniť od 24.12.2015 do 28.12.2015. Možnosť silvestrovského pobytu za príplatok 60 €/ kupón. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Biela dáma a Čierny rytier

 

Kluknava č. 178
053 51 Kluknava
 
telefón:
+ 421 (0)53 447 3720