Luxusný jarný pobyt v útulných apartmánoch Tatragolf Mountain Resort vo Veľkej Lomnici pre dvoch

Pobyt na 4 dni (3 nocí) pre 2 osoby v 1-izbovom apartmáne - pri nástupe v nedeľu alebo v pondelok 1 noc zdarma!

Príďte si užiť krásy tatranskej jesene do apartmánov Tatragolf Mountain Resort vo Veľkej Lomnici na 3 či 4 dni pre dvoch. K tomu zľava na masáže, do aquaparku a wellness.

Pobyt na 4 dni (3 nocí) pre 2 osoby v 1-izbovom apartmáne - pri nástupe v nedeľu alebo v pondelok 1 noc zdarma!

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 77 do 111

8x kúpené

Tatry a golf idú dokopy...

Všetky cesty vraj vedú do Ríma. A jedna z nich vedie priamo cez naše krásne Tatry. Príďte sa pokochať, ako to vyzerá, keď sa prebudia zo zimného spánku a začnú hýriť zelenou vo všetkých možných odtieňoch. Privítajú vás luxusné a pohodlné apartmány Tatragolf Mountain Resort****. S ubytovaním prichádza aj skvelý balíček zliav - napríklad na masáže, do wellness centra priamo v rezorte, do Aqauacity Poprad alebo sa dosýta vybláznite v príjemných vodách Termálneho kúpaliska Vrbov. Na svoje si prídu aj vaše deti - v areáli sa nachádza mini klub i detské ihrisko. Vychutnajte si nádherný výhľad na tatranské štíty a doprajte sebe i svojej rodine aktívny oddych a zábavu.

V skratke

  • zľava na pobyt pre 2 osoby v Tatragolf Mountain Resorts ****
  • ubytovanie v luxusných 1-izbových apartmánoch
  • za doplatok možnosť polpenzie alebo ubytovanie v 2-izbovom apartmáne
  • množstvo zliav - do AquaCity Poprad, Termálneho kúpaliska Vrbov, na masáže či wellness centra v rezorte
  • atrakcie pre deti
  • štýlová reštaurácia Tatree
  • množstvo kultúrnych pamiatok i zábavných atrakcií v okolí
  • dieťa do 5,99 rokov zadarmo

 

tatry

Informácie

V cene kupónu sú zahrnuté nasledovné zľavy: 15 % zľava do Termálneho kúpaliska Vrbov; 25 % zľava do AquaCity Poprad; 20 % zľava do masážneho salóna priamo v rezorte; 20 % zľava na vstup do VIP wellnessu priamo v rezorte. Obsadenosť termínov si overujete priamo v Tatragolf Mountain Resort, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia termínu na tel. čísle +421 948 044 298, +421 948 493 998 alebo cez e-mail: recepcia@tatragolf.sk alebo online na www.tatragolf.sk. Pri rezervácii je potrebné napísať číslo kupónu. V prípade záujmu o polpenziu, je potrebné to uviesť pri rezervácii. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. V cene nie je zahrnutý miestny poplatok: 0,50 €/osoba/noc. Check in po 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tatragolf Mountain resort

 

Termálna 38
059 52  Veľká Lomnica
 
telefón:
+421 948 044 298
+421 948 493 998