Jar, leto a jeseň na Zamagurí s polpenziou alebo s All Inclusive v hoteli***+ ELAND pod Tromi Korunami pre 2 osoby. Platnosť až do decembra 2016!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s All Inclusive

Rodinná dovolenka v hoteli***+ ELAND na Zamagurí už od 139 € na 3 alebo 4 dni s polpenziou alebo All Inclusive, voľným vstupom do wellness a mnohými ďalšími službami!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s All Inclusive

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 139 do 299

4x kúpené

Aktívny oddych počas všetkých ročných období

Zbaľte si batoh a poďte spoznať čaro našej prekrásnej oblasti Slovenska - Zamaguria a Pieninského národného parku. Vyberte sa na dovolenku do hotela***+ ELAND v blízkosti Červeného Kláštora. Vybrať si môžete z pobytov podľa vášho gusta, v ktorých nechýba chutné jedlo v podobe polpenzie, či all Inclusive, wellness, sauna, bazén, vínko, káva aj koláčik!

Na aktívnu dovolenku do hotela ELAND sa môžete vybrať počas ktoréhokoľvek ročného obdobia až do konca roka! Uvidíte tak meniacu sa krásu prírody v Pieninách na vlastné oči! :-)

Virtuálnu 360° prehliadku vynoveného exteriéru a interiéru hotela***+ ELAND si môžete pozrieť na webovej stránke.

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt v hoteli***+ Eland pre dvojicu
  • na výber pobyt s polpenziou alebo All Inclusive
  • neobmedzený vstup do wellnes a bazénu počas celého pobytu
  • wellness procedúra podľa výberu v cene
  • fľaša sektu a sladké popoludnie
  • 1 hod. minigolfu grátis
  • pobyt vhodný nielen pre páry, ale aj rodiny či partie kamarátov
  • deti do 2 rokov majú pobyt zadarmo
  • platnosť kupónu až do decembra 2016
  • exkluzívna ponuka prvýkrát na SetriZa3.sk

 

Informácie

Obsadenosť si overujete priamo v Clubhotel*** Nezábudka. Informácie o obsadenosti si preverte na tel. čísle: +421 908 967 429 - nie rezervácie pobytu. Po obdržaní kupónu je nutná rezerácia pobytu cez e-mail info@penzioneland.sk - rezervácia musí byť potvrdená!
Pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu v plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné nahlásiť min. 48 hod. pred nástupom, inak kupón stráca platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Príplatky: pobytová taxa: 0,40€/osoba/noc; príplatok za jednolôžkovú izbu 15€/noc; víkendový príplatok (piatok - nedeľa): 7 €/dospelá osoba/noc a 4,90 €/dieťa od 2 do 12 rokov/noc; sezónny letný príplatok (1.7 - 30.9.2016): 7 €/dospelá osoba/noc a 4,90 €/dieťa od 2 do 12 rokov/noc; príplatok za mezonetový apartmán: 25 €/noc; príplatok za apartmán de luxe: 50 €/noc; príplatok za detskú postieľku: 5 €/noc; parkovné - pri hoteli: 1 €/osobný automobil/1 deň; parkovné - pri hoteli: 5 €/minibus, mikrobus alebo autobus/1 deň; možnosť zakúpenia županu 7 €/osoba/pobyt; pes: 7 €/noc. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. 1x za pobyt procedúra relaxačného centra - na výber: zábal alebo vaňový kúpeľ alebo solárne bio slnenie podľa rozčasovania relaxačného centra. Pre službu All Inclusive konzumácia nápojov z ponuky nápojového lístka slúžiaceho pre túto službu: rôzne druhy kávy, čajov, minerálna voda, 4 druhy 50%-ných džúsov, rozlievaná Pepsi Cola, 7UP, Mirinda, Tonic; sudové biele aj červené víno, fľaša sektu pre dve osoby na pobyt s konzumáciou v Lobby bare; sudové pivo Bernard 10 st., nealkoholické pivo Bernard; likéry: vaječný, čokoládový, karamelový, višňový, pomarančový, banánový, pepermintový; destiláty: vodky, borovička, slivovica, hruškovica, marhuľovica, malinovica, tuzemský rum, gin, karpatská horká, karpatské brandy, martignac, trenčianske hradné, zázvorovicaZ hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel***+ ELAND

 

ul. SNP 219
061 01 Spišská Stará Ves
 
telefón:
+421 908 967 429