Výdatný oddych na nádhernom Liptove v Penzióne Prameň pre 2 osoby s raňajkami či wellness

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s 3 x raňajkami za 57 €

Užite si tú pravú slovenskú dovolenku na krásnom Liptove v Penzióne Prameň už od 42 € s raňajkami na 3 alebo 4 dni, na výber i variant s wellness. Nádherná príroda a skvelé možnosti na turistiku!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s 3 x raňajkami za 57 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 42 do 92

42x kúpené

Relax v krásnom prírodnom prostredí Liptova

Doprajte vašim pľúcam štedrú dávku čerstvého vzduchu a vášmu telu aktívny relax vďaka poriadnej túre po nádhernej prírode Liptova či vďaka návšteve kultúrnych pamiatok alebo vodných atrakcií. Útulné ubytovanie vám poskytne Penzión Prameň, kde sú pre vás prichystané chutné raňajky alebo sauna, vírivka či masáž v závislosti od vášho výberu kupónu.

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt v Penzióne Prameň
  • v cene raňajky
  • v ponuke i variant s wellness
  • poloha penziónu uprostred krásnej liptovskej prírody
  • široké možnosti na turistiku a objavovanie krás Liptova
  • deti do 3 rokov zdarma

 

Penzion Pramen Liptov

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v Penzióne Prameň, ktorý pobyt poskytuje. Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. čísle: +421 915 390 255 alebo cez e-mail: info@penzion-pramen.sk, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in: 14:00 hod., check out: 10:00 hod. Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión Prameň

Námestie M. Benku 1385/1
034 84 Liptovské Sliače-Vyšný Sliač
+421 915 390 255