Pobyt pre dvoch v Trenčíne v apartmáne ubytovacieho zariadenia KIKA na 1 - 3 noci

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby

Návšteva Trenčína je vždy dobrý nápad. Urobte si výlet na 1, 2 či 3 noci do mesta pod hradom Matúša Čáka a ubytujte sa v apartmáne v ubytovacom zariadení KIKA.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 38 do 115

2x kúpené

Nečakané zážitky pod hradom Matúša Čáka

Slovensko je krajina s najväčším počtom hradov a zámkov na obyvateľa na svete, no ruku na srdce, koľko z nich ste navštívili? Vaše skóre budete môcť vylepšiť už čoskoro, na pobyte v Trenčíne. Privíta Vás tu ubytovacie zariadenie KIKA s polohou neďaleko železničnej stanice. Ponúka exkluzívny apartmán a príjemne zariadené izby s vlastnou kúpeľňou a WC. Váš výlet môžete využiť napríklad na kúpanie v neďalekých Trenčianskych Tepliciach alebo si urobiť výlet na hrad Beckov. Aj Trenčín sám o sebe však ponúka príjemnú atmosféru historického mesta, kde i popíjanie kávy s výhľadom na hrad môže byť príjemným zážitkom. Zariadenie sa nachádza hneď oproti obchodnému centru Max s multikinom, takže po príjemnom dni môžete skočiť na film doslova v papučiach. Niekedy netreba za oddychom chodiť ďaleko a úplne stačí zmeniť "lokál". :)

V skratke

  • zľava na pobyt v apartmáne KIKA v Trenčíne
  • exkluzívny apartmán s rozlohou 36 m2 s vlastnou spálňou, obývačkou, kuchynkou a sociálnym zariadením
  • atmosféra historického mesta pod hradným bralom
  • dobrá poloha v rámci mesta
  • dieťa do 10 rokov na prístelke ZDARMA

 

Informácie

Po obdržaní kupónov si pobyt rezervujte na tel.č.: +421 904 666 222 alebo e-mailom ubytovnakika@gmail.com, pri rezervácii uveďte vaše meno a číslo a heslo kupónu. Odporúčame vykonať rezerváciu čo najskôr, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia vo vami plánovanom termíne. Kupóny nie je možné uplatniť od 31.12.2016 do 2.1.2017. Check-in: 14:00 - 18:00; check-out: do 11:00. V cene nie je zahrnutý miestny poplatok: 1 €/osoba/noc a raňajky: 2,80 €/osoba/noc (iba po-pia). Jedno dieťa do 10 rokov má pobyt na prístelke zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Ubytovňa - KIKA

M. R. Štefánika 6570/19
911 01 Trenčín
 
Telefón:
+421 904 666 222