Pobyt pre dvoch uprostred nádhernej prírody na strednom Slovensku v penzióne Kerametal - zimné šantenie, oddych a veľa dobrého jedla!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby

Lyžovačka pre dvoch v srdci stredného Slovenska v horskom penzióne Kerametal už od 59 €! V cene ubytovanie, polpenzia a relaxačná masáž! Deti do 3 rokov zadarmo!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 59 do 89

4x kúpené

Relax plný zážitkov

Nechajte sa očariť zasneženou prírodou v srdci stredného Slovenska! Zbaľte lyže, otepľovačky a všetko, čo k horám patrí. V penzióne Kerametal v Areáli športov vás už čaká ubytovanie na úrovni, chutná polpenzia, varené vínko a relaxačná masáž - a to všetko si budete užívať vo dvojici! Navyše si večer môžete zakorčuľovať na ľade priamo v areáli alebo i zalyžovať! :-)

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový zimný pobyt pre 2 osoby v penzióne Kerametal v Areáli športov
  • polpenzia a teplé nápoje v cene
  • relaxačná masáž pre oboch
  • možnosti bežkovania, korčuľovania v areáli alebo zjazdového lyžovania
  • parkovanie v areáli zadarmo
  • ideálna dovolenka pre páry i rodiny s deťmi
  • deti do 3 rokov pobyt zadarmo bez nároku na lôžko a stravu

 

Informácie

Po zakúpení a zaplatení kupónu je nutná rezervácia vopred na tel. čísle +421 904 183 450 alebo e-mailom na info@arealsportov.com. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu termínu pobytu je nutné oznámiť najneskôr 7 dní vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Deti do 3 rokov majú pobyt zadarmo bez nároku na lôžko a stravu. Príplatky: zvieratá - 2 € / noc, deti od 3 rokov - 8 € / noc s nárokom na lôžko a stravu, korčuľovanie v areáli - 1 € / osoba. Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PENZIÓN KERAMETAL - AREÁL ŠPORTOV​

Mláky 13
985 45  Látky
 
Tel.: +421 904 183 450