Relax v Penzióne Monty Ranch vo Vysokých Tatrách na 3 alebo 4 dni

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 65 €: 3x polpenzia, jazda na koni, hodinový vstup do sauny, welcome drink

Tatry nikdy neomrzia - doprajte si tri alebo štyri super dni v Penzióne Monty Ranch už od 45 €! Tešiť sa budete môcť z polpenzie, vstupu do sauny, jazdy na koni aj welcome drinku.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 65 €: 3x polpenzia, jazda na koni, hodinový vstup do sauny, welcome drink

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 45 do 65

5x kúpené

Prostredie, ktoré vás uchváti

Poďte sa kochať farebnou tatranskou prírodou! A po potulkách po horách sa môžete vrátiť do penziónu Monty Ranch, kde vás čaká skvelá polpenzia a mnoho iných skvelých zážitkov! Na privítanie dostanete welcome drink a zajazdiť si môžete aj na krásnych koňoch a večer si oddýchnuť a zrelaxovať v saune.

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt pre 1 osobu v Penzióne Monty Ranch
  • polpenzia
  • vstup do sauny aj jazda na koni
  • rodinná atmosféra
  • bezplatne: trampolína pre deti, detské ihrisko, volejbalové ihrisko, pieskovisko, altánok s grilom
  • množstvo zvierat v areáli penziónu

 

Ranch Monty Stôla

Informácie

V cene kupónu je aj: 15 % zľava do Thermal park Vrbov, 30 % zľava na masáž. Obsadenosť termínov si overujte priamo v penzióne Monty Ranch, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia na tel. č.: +421 908 255 957 (od 8:00 do 20:00) alebo mailom na juraj115.petrus@gmail.com (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Pri nástupe na pobyt je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena platí len pri obsadení izby dvomi osobami. Check in od 12:00 hod, check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Monty Ranch

Štôla 83
059 37 Vysoké Tatry
+421 908 255 957
juraj115.petrus@gmail.com