Oddýchnite si v jesenných Vysokých Tatrách v Penzióne Skitour**+ na 3 alebo 4 dni

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 59 € s 3 x raňajkami, 1 x neskorým obedom alebo večerou v Zbojníckej Kolibe, celodenným vstupom Aquapacket do Aquacity Poprad a suvenírom

Vychutnajte si jesennú krásu Vysokých Tatier počas 3 alebo 4 dní v Penzióne Skitour**+ v Starej Lesnej už od 46 € s raňajkami, večerou v Zbojníckej kolibe a celodenným vstupom do Aquacity Poprad!

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu za 59 € s 3 x raňajkami, 1 x neskorým obedom alebo večerou v Zbojníckej Kolibe, celodenným vstupom Aquapacket do Aquacity Poprad a suvenírom

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 46 do 59

2x kúpené

Za relaxom do Tatier!

Krásna jeseň je ako stvorená na turistiku! Pozývame vás do farebných Vysokých Tatier, kde si vychutnáte aktívny oddych. Ubytujte sa v Penzióne Skitour**+ s výbornou polohou pre turistiku i leňošenie v Aquacity Poprad, kam máte celodenný vstup grátis. Pobyt je vhodný aj ako darček pre starých rodičov!

 

V skratke

  • zľava na 3- alebo 4-dňový pobyt pre 1 osobu v Penzióne Skitour**+
  • v cene celodenný vstup do Aquacity Poprad
  • raňajky a neskorý obed alebo večera v Zbojníckej kolibe
  • možnosť využívať záhradný altánok s posedením a krbom (drevo za poplatok)
  • krásne prostredie Tatier s bohatými možnosťami na turistiku
  • po dohode zabezpečný odvoz a dovoz na vlakovú stanicu
  • odporúčame dôchodcom, ktorí majú možnosť cestovať vlakom zadarmo

 

Informácie

Po dohode s klientom je zabezpečený aj odvoz a dovoz na pobyt zo stanice Tatranská Lomnica alebo zo stanice Stará Lesná - rázcestie. Potrebná rezervácia ubytovania vopred e-mailom na skitour@skitour.sk alebo na tel. čísle +421 905 502 656. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Check in od 14:00 do 16:00 hod., check out do 10:00 hod. Zmenu termínu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. V cene nie je zahrnutý miestny poplatok: 0,50 €/os./deň. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzión Skitour**+

Tatranská 186
059 52 Stará Lesná
+421 905 502 656