Vysoké Tatry: Dovolenka na 3-5 dní s jazdou na koni v Penzióne Monty Ranch

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu s jazdou na koni

Vychutnajte si Vysoké Tatry z konského chrbta. Penzión Monty Ranch vás pozýva prežiť skvelú dovolenku s tým najkrajším výhľadom na hory, výbornou polpenziou a jazdou na koni.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu s jazdou na koni

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 50 do 99

24x kúpené

Tatry a kone idú dokopy

Čistý horský vzduch, zelená všade kam sa pozriete, ľadovcové čiapky na vrcholoch a ... dupot konských kopýt! Vysoké Tatry majú rôzne tváre, ale najlepšie je spoznať ich všetky naraz. Príďte si užiť víkend do Penziónu Monty Ranch. Naberte odvahu a vysadnite do konského sedla, odkiaľ je ten najkrajší výhľad na celý svet. Je to miesto ako stvorené pre rodiny s deťmi. Na ranči sa chovajú aj zajace, kozy s kozliatkami, ovečky, pávy, papagáje či krava. K dispozícii je aj vonkajšie fitness, hojdačky, šmykľavky či trampolíny, ktoré ocenia hlavne vaši najmenší. Naplánujte si nezabudnuteľný rodinný víkend v Tatrách!

V skratke

  • zľava na víkendový pobyt pre 1 osobu v Penzióne Monty Ranch
  • jazda na koni v cene pobytu
  • ideálne miesto pre rodiny s deťmi
  • množstvo zvierat v areáli penziónu
  • ľahká prístupnosť autom neďaleko výjazdu z diaľnice
  • požičanie bicyklov
  • východiskový bod pre turistiku v Tatrách
  • možnosť predĺženia pobytu

Informácie

Kupón je možné využiť v dňoch od piatka do nedele. Obsadenosť termínov si overujte priamo v penzióne Monty Ranch, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia na tel. č.: +421 908 255 957 (od 8:00 do 20:00) alebo mailom na juraj115.petrus@gmail.com  (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Pri nástupe na pobyt je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena platí len pri obsadení izby dvomi osobami. Check-in od 12:00 hod, checkout do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

3x ubytovanie pre 1 osobu
3x polpenzia pre 1 osobu (kontinentálne raňajky, dvojchodová večera)
jazda na koni pre pokročilých (45 minút) alebo požičanie bicyklov (5 hodín)
pobytová taxa

Poskytovateľ

Monty Ranch

Štôla 83
059 37 Vysoké Tatry
+421 915 961 553
montyranchstola@gmail.com