Užite si nádherný jesenný oddych v oravskej prírode pod Malým Rozsutcom v Chate pod Magurou v Zázrivej

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu

Nádherný 3 alebo 4-dňový oddych pod malofatranskými Rozsutcami v lone panenskej prírody v Chate pod Magurou s polpenziou a množstvom ďalších bonusov. Dieťa do 10 rokov zadarmo.

Pobyt na 4 dni (3 noci) pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 40 do 55

2x kúpené

Priehrštia skvelých zážitkov na Orave

Zázrivá nie je známa len vynikajúcimi korbáčikmi, ale aj tým, že v tejto dedinke presne vedia, ako si užiť tú pravú jesennú pohodu. Privoňajte k panenskej oravskej prírode a doprajte si aktívny oddych v podobe turistiky v kopcoch Malej Fatry. Zložte sa v útulnej Chate pod Magurou, ktorá je od všetkého na skok a v ktorej budete môcť ochutnať tradičné špeciality slovenskej kuchyne. Navyše si môžete zahrať šípky, stolný tenis či stolný futbal. Určite nevynechajte možnosť vidieť skutočný nefalšovaný salaš s množstvom oviec a nazrite do "kuchyne", kde sa spracováva ovčie mlieko na vynikajúce korbáčiky, syry alebo žinčicu. Príďte spoznať tradičný slovenský región a verte, že sa sem radi vrátite.

V skratke

  • zľava na 3 alebo 4-dňový pobyt pre 1 osobu v Chate pod Magurou
  • polpenzia v cene
  • stolný tenis, šípky, stolný futbal v cene
  • široké možnosti turistiky a lyžovania
  • ideálna dovolenka pre páry i rodiny s deťmi
  • ubytovanie na skok od Malého a Veľkého Rozsutca

 

Informácie

V cene kupónu je aj: 10% zľava do Aquaparku Dolný Kubín na večerný vstup. Potrebná rezervácia vopred na tel. čísle +421 940 846 159 alebo e-mailom na zazrivskydvor@gmail.com. Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu termínu pobytu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Cena kupónu platí len pri obsadenosti izby 2 dospelými osobami. V cene nie je pobytová taxa 1 €/osoba/noc. Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Chata pod Magurou

Penzión Zázrivský dvor
Zázrivá Biela 26
027 05 Zázrivá Biela
 
telefón:
+421 940 846 159