Pobyt v Hoteli Bocy priamo pod Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica.

Pobyt na 3 dni (2noci) v Hoteli Bocy pre 1 osobu s polpenziou

Letný pobyt na Kysuciach. Užite si naplno 3 alebo 4 dni v Hoteli Bocy Veľká Rača - Oščadnica s raňajkami, fínskou saunou a biliardom. Dieťa do 12 rokov ubytovanie zadarmo!

Pobyt na 3 dni (2noci) v Hoteli Bocy pre 1 osobu s polpenziou

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 33,90 do 66,90

9x kúpené

Kysuce sú súce!

Veľká Rača s dobou kráča! A ponúka oveľa viac ako by ste čakali. Pripravte sa na pár dní oddychu v horskom Hoteli Bocy, ktorý sa nachádza priamo v areáli (nielen) lyžiarskeho strediska Veľká Rača - Oščadnica. Ponúka vám ubytovanie s jedinečným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu, výhodnú polohu pre výlety do okolia, turistiku či adrenalín. Priamo v stredisku sa nachádza jedna z najdlhších bobových dráh v strednej Európe. Ak nazbierate odvahu, určite nevynechajte aj bungee trampolíny, aquazorbing, horské kolobežky či ďalšie atrakcie. Využite príležitosť spoznať Kysuce s bohatými možnosťami na trávenie voľného času.

V skratke

  • zľava platí na pobyt pre 1 osobu v Hoteli Bocy** Veľká Rača - Oščadnica
  • na výber 3 alebo 4-dňový pobyt s raňajkami alebo polpenziou
  • hotel je situovaný len 60 m od dolnej stanice lanovky Veľká Rača - Lalíky
  • ubytovanie s výhľadom na prekrásnu scenériu kysuckých hôr
  • skvelý tip na pobyt pre rodiny s deťmi
  • dieťa do 12 rokov s 2 osobami na izbe má ubytovanie zadarmo

 

Informácie

Rezervácia termínu pobytu na 0915 533 452 alebo mailom hotel@bocy.sk, uviesť číslo a heslo kupónu. Bez potvrdenia rezervácie s uvedením čísla a hesla kupónu nebude pobyt záväzne rezervovaný! Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Check in od 13:00 hod, check out do 10:00 hod. Kupón platí pri obsadenosti izby 2 osobami s kupónom. V hoteli nie sú vytvorené podmienky na ubytovanie sa so psom.

Poskytovateľ

Hotel Bocy

 

Lalíky 1841
02301 Oščadnica
 
telefón:
0915 533 452