Pobyt pre dvojicu v Prahe v Hoteli Charles Central *** s raňajkami! Prežite 3 dni v znamení piva, sviečkovej a orloja

Pobyt na 3 dni (2 noci) v 2-lôžkovej izbe s raňajkami

Veselých historiek z Prahy nie je nikdy dosť. Nechajte sa vtiahnuť do diania pulzujúcej metropoly našich susedov a zažite ďalšie české dobrodružstvá. Pohodlný Hotel Charles Central *** vás už očakáva.

Pobyt na 3 dni (2 noci) v 2-lôžkovej izbe s raňajkami

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Potulky po najkrajšej metropole strednej Európy

  • TripAdvisor

Veselých historiek z Prahy nie je nikdy dosť. Nechajte sa vtiahnuť do diania pulzujúcej metropoly našich susedov a zažite ďalšie české dobrodružstvá. Každý si tu príde na svoje, či už ste typ cestovateľa, ktorý túži vidieť všetky pamiatky alebo pokojnejší typ, ktorý si užíva kávičku a dobré jedlo. Vyberte sa na 3 dni do tohto moderného mesta, ktoré si ctí svoju kráľovskú minulosť. Charles Central *** je komfortný hotel v tesnej blízkosti metra Křižíkova, odkiaľ sú to len 2 zastávky do centra mesta. Dajte si orosený krígeľ českého piva a užite si krásne chvíle v Prahe.

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Charles Central *** v Prahe
  • komfortné ubytovanie v 2-lôžkových izbách
  • v cene raňajky a pobytová taxa
  • možnosť využitia aj cez víkend
  • Wi-Fi na izbách
  • výborná lokalita priamo pri zastávke metra Křižíkova - len 2 zastávky do centra

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Kupón nie je možné uplatniť počas sviatkov a od 28.12.2016 do 02.01.2017. Sezónny príplatok od 31.07. do 11.10.2016: 34 €/ izba / 2 noci; sezónny príplatok od 11.10. do 01.11.2016: 22 €/ izba / 2 noci. Check in od 14:00 hod., check out do 11:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Charles Central ***

 

Thámova 26
186 00 Praha 8