Relax pre dvojicu v Hoteli Aqua*** v maďarskom kúpeľnom meste Eger vrátane polpenzie a vstupu do wellness

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 93 € počas pracovných dní

Úžasný wellness oddych v Hoteli Aqua*** v malebnom kúpeľnom meste Eger len za 93€ pre 2 osoby na 3 dni vrátane chutnej polpenzie, vstupu do wellness či arcibiskupských pivníc! Deti do 4 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 93 € počas pracovných dní

Ostatné varianty ponuky

14x kúpené

Neodolateľný relax v Maďarsku

Mesto Eger na severe Maďarska vás určite očarí - vychutnajte si jeho jedinečnú kúpeľnú atmosféru, množstvo historických pamiatok, malebných uličiek, výbornú gastronómiu a bohatú vínnu tradíciu. Ubytujte sa v príjemnom Hoteli Aqua*** v centre mesta, kde je pre vás prichystané skvelé jedlo, relax v krásnej záhrade alebo vo wellness susedného hotela.

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Aqua*** v kúpeľnom meste Eger
  • v cene polpenzia 
  • neobmedzené využitie wellness časti  susedného hotela
  • vstup do pivničného systému "Mesto pod mestom"
  • mnoho príležitostí na voľný čas - termálne kúpele, historické pamiatky i skvelá gastronómia

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: 2 x raňajky formou švédskych stolov, 2 x dvojchodová večera podľa výberu z menu, 1 x welcome drink, jednorazový vstup do "Mesta pod mestom" - niekdajší arcibiskupský pivničný systém, 2 x vstup pre 2 osoby do wellness časti v susednom hoteli - na 1 osobu 1 vstup denne. Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 16:00). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Cena nezahŕňa víkendový príplatok: 17 €/jednorazový poplatok (piatková a/alebo sobotňajšia noc) a pobytovú taxu: 1,60 €/os. nad 18 rokov/noc. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Aqua Eger***

 

Maklári út. 9
3300 Eger
Maďarsko