Dokonalý wellness relax v Hoteli Európa Fit**** v maďarskom kúpeľnom meste Hévíz

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 269 €

Oddych v komfortnom Hoteli Európa Fit**** v kúpeľnom meste Hévíz so slávnym liečivým jazerom len za 269€ na 3 dni pre dvoch s polpenziou a voľným využívaním wellness. Dieťa do 10 rokov zadarmo!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 269 €

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Za dokonalou pohodou do Maďarska

Nájdite svoj vysnívaný relax v slávnom kúpeľnom meste Hévíz, kde vás pod svoje krídla prijme luxusný Hotel Európa Fit****. Očarí vás jeho vynovené wellness centrum s rozlohou vodnej plochy viac než 700 m² s mnohými bazénmi, vodnými atrakciami pre deti i dospelých či saunami, výborná a zdravá polpenzia, komfortné ubytovanie a skvelá poloha blízko unikátneho liečivého jazera s teplou vodou!

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Europa Fit**** superior v kúpeľnom meste Hévíz
  • v cene výborná polpenzia
  • neobmedzené využitie vynovenej wellness časti hotela s vodnou plochou vyše 700 m²
  • v cene rôzne pestré programy hotela
  • skvelá poloha blízko jedinečného liečivého jazera
  • prvé dieťa do 10 rokov zadarmo

 

Informácie

V cene kupónu je zahrnuté: ubytovanie na 3 dni (2 noci), 2 x polpenzia, uvítací nápoj, neobmedené využitie wellness, využitie županu, využitie fitness miestnosti, detský kútik pre deti, vonkajšie ihrisko, bezplatné pestré programy: kurz varenia, maďarský večer, večer hitov, prehliadka mesta, ochutnávka vína, pestré športové programy, živá hudba, animačné programy pre deti i dospelých. Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 16:00). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Prvé dieťa do 10 rokov má pobyt zadarmo. Cena nezahŕňa sezónny príplatok: 41 €/2 noci (do 27.9.2015), 22 €/2 noci (od 27.9. do 22.11.2015) a pobytovú taxu: 1,60 €/os. nad 18 rokov/noc. Check in od 14:00 hod., check out do 11:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Európa Fit**** superior

 

Jókai u. 3
8380 Hévíz, Maďarsko