Relax plný wellness v Club Hoteli Kikelet*** pri známych maďarských jaskynných kúpeľoch v Miskolctapolca

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 128 € (2 x polpenzia, voľné využitie fínskej a infra sauny a vírivkového bazéna v hoteli, 1 x celodenný vstup do wellness Hotela Calimbra pre dvoch, masážna pokážka v hodnote 5 € pre dvoch)

Oddych v maďarskom Club Hoteli Kikelet*** pri známych jaskynných kúpeľoch len za 128 € na 3 dni pre dvoch s polpenziou, večerou pri sviečkach a vstupom do wellness! Deti do 6 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 128 € (2 x polpenzia, voľné využitie fínskej a infra sauny a vírivkového bazéna v hoteli, 1 x celodenný vstup do wellness Hotela Calimbra pre dvoch, masážna pokážka v hodnote 5 € pre dvoch)

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Oáza relaxu sa nachádza v Maďarsku

Snívate o bezstarostných dňoch plných sladkého ničnerobenia? Poďte sa s nami pozrieť do raja plného oddychu a wellness, kde sa vám splnia vaše túžby. Vstúpte do čarovného Club Hotela Kikelet*** v kúpeľňom mestečku Miskolctapolca, v ktorého náručí nájdete to, čo hľadáte a ešte aj niečo navyše. Blahodarný relax vo wellness centre spolu so vstupom do wellness blízkeho Hotela Calimbra**** a zľavou do slávnych a jedinečných jaskynných kúpeľov zabezpečia, že sa vrátite ako znovuzrodení a plní zážitkov.

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Club Hoteli Kikelet*** pre 2 osoby
  • chutná polpenzia v cene, prvý večer večera pri sviečkach
  • využitie hotelovej fínskej a infra sauny a vírivkového bazénu
  • celodenný vstup do wellness Hotela Calimbra**** vzdialený 8 min. chôdze
  • skvelá poloha len 500 m od unikátnych jaskynných kúpeľov
  • platnosť do konca novembra 2015

 

Informácie

Kupón platí na pobyt iba počas pracovných dní. Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a telefón. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Kupón platí na pobyt počas pracovných dní, možnosť príplatku za pobyt cez víkend: 15 € (jednorazovo - piatková a/alebo sobotňajšia noc). Sezónny príplatok (platí sa od 1.7. do 31.8.2015): 28 €/izba/2 noci. V cene nie je zahrnutá pobytová taxa: 1,60 €/dospelá os./noc. Check in od 15:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Club Hotel Kikelet***

 

Fenyő u. 7
3519 Miskolctapolca