Magická Budapešť v Riverside Wellness Apartman

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 124 € s neobmedzeným využitím wellness (fínska a parná sauna, plavecký bazén, vírivka)

Spoznajte čarovné hlavné mesto Maďarska - 3 dni v prekrásnej Budapešti v Riverside Wellness Apartman len za 124 € pre 2 osoby aj spolu s neobmedzeným vstupom do wellness. Deti do 3 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za 124 € s neobmedzeným využitím wellness (fínska a parná sauna, plavecký bazén, vírivka)

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Perla na Dunaji

Ak ste vždy okolo Budapešti prefrčali ponáhľajúc sa niekam inam, je načase zvolniť a vychutnať si krásu tejto metropoly. Ako na dlani ju budete mať aj zo svojho apartmánu. Vychutnať si budete môcť aj wellness, kde sa dokonalo zrelaxujete.

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v apartmáne Riverside Wellness Apartman v Budapešti
  • v cene neobmedzené využitie wellness centra
  • súčasťou apartmánu je spálňa, obývačka aj kuchynka
  • z apartmánu je krásny výhľad

 

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 16:00). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. V cene nie je príplatok za pobyt počas Silvestra: 41 €/2 noci (od 27.12.2015 do 3.1.2016). Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Riverside Wellness Apartman


Népfürdő utca 5
1138 Budapešť
Maďarsko