Wellness Hotel-M s all inclusive v Hajdúszoboszló. Ten najlepší relax vás čaká v Hungarospa - najväčšom kúpeľnom komplexe v Európe!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby vo Wellness Hotel-M

Príjemný pobyt pre dvojicu na 3 dni vo Wellness Hotel-M v Hajdúszoboszló v blízkosti zážitkových kúpeľov Hungarospa len za 138 €. All inclusive, neobmedzené wellness a zľava na vstup do kúpeľov.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby vo Wellness Hotel-M

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Rozmaznávanie na jednotku u našich susedov

Hľadáte príjemný pobyt spojený s wellness?  Poďte s nami do Hungarospa - najväčšieho kúpeľného komplexu v Európe. O vaše pohodlie sa budú starať vo Wellness Hotel-M v Hajdúszoboszló, ktorý je od kúpeľov vzdialený len niekoľko metrov. Čaká vás tu all inclusive, neobmedzený wellness a zľava na vstup do kúpeľov a na masáže. My vieme, že práve toto ste hľadali! ;)

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v maďarskom Wellness Hotel-M v Hajdúszoboszló
  • v cene all inclusive stravovanie
  • možnosť využiť kupón aj cez víkend
  • neobmedzené využitie wellness  služieb v hoteli
  • zľava na vstup do kúpeľov Hungarospa a na masáže
  • bezplatné Wi-Fi
  • deti do 4 rokov zadarmo

 

Informácie

 Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Cena kupónu platí aj na pobyt počas víkendu. Kupón nie je možné využiť v termíne 16.05.2016. Kupón zahŕňa: ubytovanie na 3 dni (2 noci) v komfortných izbách, all inclusive: raňajky formou švédskych stolov, obed s výberom z menu, trojchodová večera, neobmedzená spotreba nápojov (nealkoholické nápoje, ovocné šťavy, pivá, sezónne čapované pivo, niektoré druhy vín a alkoholické nápoje) počas otváracej doby drinkbaru a reštaurácie, neobmedzené využitie wellness časti: krytý bazén, vírivka, infrasauna a fínska sauna, 10% zľava na vstup do susedných zážitkových kúpeľov Aqua Palace a Aqua Park Hungarospa, 20% zľava na masáže, bezplatné využitie izbového sejfu s individuálne nastaviteľnými kódmi, bezplatné parkovanie na uzatvorenom dvore nášho hotela. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

 
 
Gábor Áron u. 34, 
4200 Hajdúszoboszló, Maďarsko