Jesenný relax v rakúskych Alpách s ubytovaním v českom Penzióne Sport Alpy

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami za 79 €

Oddych vo farbami hýriacimi malebnými Alpami v Rakúsku v českom Penzióne Sport Alpy na 3 dni s raňajkami iba za 79 € pre 2 osoby. Užijete si turistiku v krásnej prírode, šport či relax v termáloch!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami za 79 €

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Alpské dobrodružstvo

Romantická jeseň, kedy je príroda plná farieb a vzduch je svieži, je ideálnym obdobím pre návštevu rakúskych Álp. Čakajú na vás nádherné pastviny, malebné dedinky, majestátne vrcholy hôr, ale aj leňošenie v termáloch. Super dovolenku garantuje Penzión Sport Alpy, kde sa dohovoríte česky!

 

penzion sport alpy

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v rakúskych Alpách pre 2 osoby
  • ubytovanie v Penzióne Sport Alpy s raňajkami
  • komfortne zariadené izby (spálňa, toaleta, TV)
  • k dispozícii zariadená kuchynka
  • výborná lokalita so širokými možnosťami aktívneho i pasívneho oddychu
  • parkovanie aj wifi
  • dieťa do 4 rokov zdarma

 

penzion sport alpy

Informácie

Potrebná rezervácia vopred e-mailom na pensionsport@gmail.com (komunikácia v českom jazyku). Pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Rezerváciu je možné vykonať najneskôr 28 dní pred koncom platnosti kupónu. V cene nie je turistický poplatok: 1,57 €/os. nad 13 rokov/deň a upratovanie: 10 €/izba/pobyt. Pri príchode je nutné sa preukázať vytlačeným kupónom. Check in od 13:00 - 20:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Penzion Sport Alpy

 

Promenade 1
3292 Gaming, Rakúsko
 
telefón: 
+43 664 475 4745