Praha: Nádherný historický Hotel Louis Leger v centre mesta

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Ubytujte sa v paláci priamo v centre Prahy. Luxusný štvorhviezdičkový hotel neďaleko Václaváku vás rád privíta vo svojich exkluzívnych izbách.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Na bývanie v paláci nepotrebujete urodzený rodokmeň

Keď kráľovské mesto, tak kráľovské ubytovanie. Nádherný historický hotel Louis Leger**** vás pozýva vyskúšať pohodlie tamojších postelí a ochutnať hosťami výborne hodnotené raňajky. Je situovaný iba 10 minút od Václaváku. Zatúlajte sa do spleti pražských uličiek a uvidíte, že v každej je čo obdivovať. Dajte si kávičku pri Vltave alebo si odskočte na nákupy na slávnu Parížsku ulicu. Nalaďte sa na vlnu pulzujúceho veľkomesta, v ktorom nepoznajú nudu!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Louis Leger **** v Prahe
  • luxusné ubytovanie v paláci z 19. storočia
  • v cene vynikajúce raňajky s bohatou ponukou teplých i studených jedál
  • možnosť využitia aj cez víkend
  • výborná poloha pre všetky vaše potulky
  • možnosť objednať sprievodcu

 

 

Informácie

Rezerváciu pobytu je potrebné vykonať cez e-mail rezervacia@zlavyoutlet.sk (komunikácia v angličtine). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po potvrdení rezervácie sa nedá zmeniť termín pobytu.  Podmienky zrušenia rezervácie: 22 alebo viac dní pred príchodom na pobyt - poplatok 20% z hodnoty kupónu, 8-21 dní pred príchodom - poplatok 50% z hodnoty kupónu, 0-7 dní pred príchodom - poplatok 100% z hodnoty kupónu. Kúpou kupónu súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti ZľavyOutlet: https://zlavyoutlet.sk/obchodne-podmienky/.  Kupón nie je možné uplatniť od 27.12.2019 do 5.1.2020.  Check in od 14:00 hod., check out do 11:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ