Rím a Vatikán: 3 dni plné histórie v Hoteli Consul*** s raňajkami

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

City break v Ríme a Vatikáne na pár dní plný nových zážitkov. Oddych v meste miest, do ktorého vedú všetky cesty sveta. 3* Hotel Consul*** už od 92 € pre dvoch s raňajkami.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Ostatné varianty ponuky

1x kúpené

Mesto miest

Rím a Vatikán sú jedno z tých miest sveta, ktoré musí navštíviť každý smrteľník! Vidieť spolu na jednom mieste históriu staroveku, kresťanstva a novoveku je pre každého nezabudnuteľný zážitok na celý život. Ak ste tu náhodou doteraz neboli, je načase to zmeniť! Ubytujte sa v príjemnom 3* Hoteli Consul***, ktorý leží blízko najobľúbenejších historických pamiatok kúsok od centra. Pár dní môžete využiť na preskúmanie Kolosea, Forum Romanum, Anjelského hradu, Vatikánskych múzeí, Baziliky Sv. Petra, množstva kostolov či slávnej Fontány di Trevi. Zbaľte pár vecí a vyrazte za talianskym dobrodružstvom na krátky city break!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Consul***
  • ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s klimatizáciou Standard
  • v cene raňajky
  • možnosť rezervovať za príplatok aj izbu: Standard Double; Standard Twin; Triple; Quadruple
  • poloha blízko najznámejších rímskych pamiatok a Vatikánu
  • vynikajúce dopravné spojenie do historického centra
  • bezplatné parkovanie a Wi-Fi

Informácie

Rezerváciu pobytu je potrebné vykonať cez e-mail rezervacia@zlavyoutlet.sk (komunikácia v angličtine). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po potvrdení rezervácie sa nedá zmeniť termín pobytu. V cene kupónu nie je zahrnutá pobytová taxa: 4,00 €/osoba/deň.  Podmienky zrušenia rezervácie: 22 alebo viac dní pred príchodom na pobyt - poplatok 20% z hodnoty kupónu, 8-21 dní pred príchodom - poplatok 50% z hodnoty kupónu, 0-7 dní pred príchodom - poplatok 100% z hodnoty kupónu. Kúpou kupónu súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti ZľavyOutlet: https://zlavyoutlet.sk/obchodne-podmienky/. Check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

2x ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe Standard
2x raňajky pre 2 osoby
Wi-Fi
bezplatné parkovanie

Poskytovateľ

Hotel Consul***

Via Aurelia 727
Aurelio
00165 Rím
Taliansko