Skvelé 3 dni v Hoteli Charles Central*** Praha pre dvoch

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Nechajte sa vtiahnuť do diania pulzujúcej metropoly našich susedov a zažite ďalšie české dobrodružstvá. Pohodlný Hotel Charles Central*** vás už očakáva. Veselých historiek z Prahy nie je nikdy dosť!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami 138

Potulky po najkrajšej metropole strednej Európy

Dobrodružstiev z metropoly Česka nie je nikdy dosť. Odneste si ďalšie veselé historky z Prahy a nechajte sa vtiahnuť do pulzujúceho života tejto kráľovnej na Vltave. Či už ste typ cestovateľa, ktorý túži vidieť všetky pamiatky alebo pokojnejší typ, ktorý si užíva kávičku a dobré jedlo - každý si v Prahe nájde to svoje. Charles Central*** je komfortný hotel v tesnej blízkosti metra Křižíkova, odkiaľ sú to len 2 zastávky do centra mesta. Prežite skvelé dni v znamení orloja, sviečkovej a skvelého piva!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Charles Central *** v Prahe
  • komfortné ubytovanie v 2-lôžkových izbách
  • v cene raňajky a pobytová taxa
  • možnosť využitia aj cez víkend
  • Wi-Fi na izbách
  • výborná lokalita priamo pri zastávke metra Křižíkova - len 2 zastávky do centra

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail rezervacia@zlavyoutlet.sk  Informácie o dostupnosti termínu získate e-mailom na adrese rezervacia@zlavyoutlet.sk. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po potvrdení rezervácie sa nedá zmeniť termín pobytu. Check-in od 14:00, checkout do 11:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

ubytovanie pre 2 osoby

raňajky pre 2 osoby