Skvelé 3 dni v Hoteli Charles Central*** Praha pre dvoch

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Nechajte sa vtiahnuť do diania pulzujúcej metropoly našich susedov a zažite ďalšie české dobrodružstvá. Pohodlný Hotel Charles Central*** vás už očakáva. Veselých historiek z Prahy nie je nikdy dosť!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami 138

Potulky po najkrajšej metropole strednej Európy

Dobrodužstiev z metropoly Česka nie je nikdy dosť. Odneste si ďalšie veselé history z Prahy a nechajte sa vtiahnuť do pulzujúceho života tejto kráľovnej na Vltave. Či už ste typ cestovateľa, ktorý túži vidieť všetky pamiatky alebo pokojnejší typ, ktorý si užíva kávičku a dobré jedlo - každý si v Prahe nájde to svoje. Charles Central*** je komfortný hotel v tesnej blízkosti metra Křižíkova, odkiaľ sú to len 2 zastávky do centra mesta. Prežite skvelé dni v znamení orloja, sviečkovej a skvelého piva!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Charles Central *** v Prahe
  • komfortné ubytovanie v 2-lôžkových izbách
  • v cene raňajky a pobytová taxa
  • možnosť využitia aj cez víkend
  • Wi-Fi na izbách
  • výborná lokalita priamo pri zastávke metra Křižíkova - len 2 zastávky do centra

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail rezervacia@zlavyoutlet.sk  Informácie o dostupnosti termínu získate e-mailom na adrese rezervacia@zlavyoutlet.sk. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po potvrdení rezervácie sa nedá zmeniť termín pobytu. Ponuku nie je možné využiť od 27.12.2018 - 07.01.2019. Check-in od 14:00, checkout do 11:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

ubytovanie pre 2 osoby

raňajky pre 2 osoby