Krásne 3 dni vo dvojici v Hoteli Bridge*** v magickej Prahe

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Urobte si výlet do čarovnej Prahy a objavujte všetky jej skvosty počas 3-dňového pobytu v Hoteli Bridge*** len za 69 € pre 2 osoby s raňajkami.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s raňajkami

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Zoberte svoju lásku do historickej stovežatej

Či už sa chcete prejsť po romantickom Karlovom moste nad Vltavou, spoznať impozantný Pražský hrad, pozrieť si tajomný orloj na Staromestskej radnici, či si len tak posedieť so svojou láskou v typických kaviarničkách či pivárničkách, v rámci 3 dní to určite všetko stihnete a odnesiete si domov množstvo zážitkov z tohto nádherného historického mesta. Ubytujte sa v príjemnom Hoteli Bridge*** v tichej oblasti Prahy, iba pár minút od stanice metra Čierny Most a objavujte stovežatú!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Bridge*** v Prahe
  • príjemné ubytovanie v pohodlných izbách
  • v cene raňajky a pobytová taxa
  • možnosť využitia aj cez víkend
  • deti do 3 rokov zadarmo v spoločnej posteli s rodičmi

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 16:00). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Kupón nie je možné uplatniť od 24.12.2015 do 2.1.2016.  Check in od 15:00 hod., check out do 11:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Bridge***

 

Vašátkova 1024
198 00 Praha 9