Užite si Belianske Tatry na pobyte pre dvoch v Penzióne Aja s privátnym wellness a romantickou večerou

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s privátnym wellness - platí od 13.10.2017 - 15.10.2017

Prvotriedne oddychové 3 či 4 dni v rodinnom Penzióne Aja v rázovitej dedinke Ždiar s kráľovským balíčkom bonusov - privátnym wellness, romantickou večerou s vínom a ďalšími.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s privátnym wellness - platí od 13.10.2017 - 15.10.2017

Rodinná pohoda v našich veľhorách

Keby ste vašim známym položili otázku, kto by s vami šiel na pobyt do Zrubového Penziónu Aja, zaručená odpoveď by bola "Ja, ja a ja!". A niet sa čomu čudovať - ide totiž o výnimočné zrubové ubytovanie s rodinnou pohodou, aká sa len tak nevidí. Ždiar je navyše zaujímavá horská dedinka, kde sú všetky goralské ľudové tradície stále živé. Čaká tu na vás veľa pohody, zábavy, dobrej nálady a oddychu. V balíčku mimo hlavnej letnej sezóny je aj vstup do privátneho wellness a romantická večera. Okolie doslova zvádza na neskutočne krásne túry do prírody, či návštevu Belianskej jaskyne. Rýchle tempo života nechajte doma, spomaľte a doprajte si vzácne chvíle v lone tatranskej prírody v útulnom Penzióne Aja s tými, ktorých máte najradšej.

Tip na víkend!
Už cez víkend 29.9. - 1.10.2017 sa v Bachledovej doline otvára v našich zemepisných šírkach unikátna atrakcia - Chodník korunami stromov. Spojte váš pobyt s úžasnou prechádzkou ponad les a buďte medzi prvými, ktorí túto atrakciu zažijú. 

V skratke

  • zľava na 3 alebo 4-dňový pobyt pre 2 osoby v Ždiari v srdci Belianskych Tatier
  • možnosti na wellness či kúpanie
  • rodinná atmosféra a ústretový personál
  • príjemný a útulný penzión s vlastnou reštauráciou
  • vhodný na rodinné alebo romantické pobyty
  • platnosť až do decembra 2017

Informácie

V cene je ďalej zahrnuté: 1x dieťa do 3,99r. zdarma bez nároku na lôžko, zľava 20% na obrazy v galérii olejomalieb v reštaurácii Veronika, zľava 10% v reštaurácii Veronika, zľava na jazdu v koči s konským záprahom s možnosťou opekania klobásky a jazdy na koni v sedle. Potrebná rezervácia na tel. č.: 0907 158 141 (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu, pri nástupe je potrebné preukázať sa kupónom). Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod.. V cene nie je miestny poplatok: 0,40 €/dospelá osoba/deň. Príplatok za Zrub: 30 €/noc.  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. 

Poskytovateľ

Penzión Aja

 

Ždiar 348
059 55  Ždiar
 
telefón:
+421 907 158 141

ajazor@gmail.com
www.penzionytatry.sk