Užite si prekvitajúcu prírodu v Chatovej osade Gader vo Veľkej Fatre

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas týždňa - pobyt je možný od nedele do piatku

Načerpajte energiu v prírode Veľkej Fatry a ubytujte sa v Chatovej osade Gader. Už od 69 € si budete môcť pochutnať na polpenzii i užívať fantastické chvíle v saune!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas týždňa - pobyt je možný od nedele do piatku

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 69 do 79

20x kúpené

Zoberte ruksaky a vyrazte!

Príroda Veľkej Fatry rozkvitá a pozýva vás načerpať energiu! Útočisko nájdete v Chatovej osade Gader, kde sú pre vás pripravené 3 dni s polpenziou, saunou aj možnosťou požičania bicyklov. K dispozícii budete mať posilňovňu aj reštauráciu s domácou kuchyňou.

V skratke

  • zľava na pobyt pre dvoch v Chatovej osade Gader
  • polpenzia
  • vstup do sauny
  • reštaurácia s domácou kuchyňou
  • deti do 6 rokov zadarmo

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo na tel. č.: 043 494 81 94 alebo e-mailom na gader@gaderskadolina.sk. Potrebná rezervácia vopred na tel. č.: 043 494 81 94 alebo e-mailom na gader@gaderskadolina.sk s uvedením čísla kupónu. Je potrebné rezervovať si termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 48 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Check in po 14:00, check out do 10:00. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Chatová osada GADER

 

Blatnica 377
038 15 Blatnica
 
Telefón:
043 49 48 194