Oddych plný wellness v Hoteli Napsugár Hévíz*** blízko termálneho jazera

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas pracovných dní za 79 €

Oddych vo dvojici v kúpeľnom Hévíze v Hoteli Napsugár*** blízko termálneho jazera iba za 79 € na 3 dni v apartmáne. V cene raňajky, celodenný vstup do kúpeľov a sauna. Deti do 6 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas pracovných dní za 79 €

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Termálna pohoda v Hévíze

Maďarské mestečko Hévíz sa preslávilo svojím termálnym jazerom, ktoré obsahuje vždy teplú vodu s liečivými účinkami. Choďte sa doňho zrelaxovať i vy a ubytujte sa v apartmánoch príjemného Hotela Napsugár***. V hoteli si oddýchnete v saune a poteší vás i vstup do kúpeľov partnerského hotela.

 

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Napsugár Hévíz***
  • v cene skvelé raňajky formou bufetových stolov
  • jednorazový celodenný vstup do kúpeľov partnerského hotela
  • využívanie sauny v hoteli
  • poloha neďaleko svetoznámeho termálneho jazera Hévíz
  • deti do 6 rokov zadarmo

 

Informácie

Cena kupónu zahŕňa: 2 x raňajky formou švédskych stolov, jednorazový celodenný vstup do kúpeľov partnerského hotela pre dvoch (termálny bazén, vírivka, sauna, infrasauna, parná kabína, zážitkový bazén, od jari do jesene vonkajší plavecký bazén), využitie hotelovej sauny, využitie sejfu.  Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 16:00). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č. Cena kupónu platí len na pobyt počas pracovných dní. Víkendový príplatok: 17 €/jednorazový poplatok (piatková a/alebo sobotňajšia noc). Pobytová taxa: 1,60 €/osoba nad 18 rokov/noc. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Napasugár Hévíz***

 

Tavirózsa u. 3-5.
Hévíz, Maďarsko