Nedajte chladným dňom šancu v Hoteli Aurora**** pri slávnych jaskynných kúpeľoch v Maďarsku

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas pracovných dní

Zimný relax v Hoteli Aurora**** pri maďarských jaskynných kúpeľoch Miskolctapolca pre dvoch s vynikajúcou kuchyňou, relaxom vo wellness, kúpeľoch či pri masážach! Deti do 6 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby počas pracovných dní

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

V Hoteli Aurora vás čakajú horúce chvíle!

Vychutnajte si zimné dobitie bateriek v oáze relaxu a oddychu - v maďarskom mestečku Miskolctapolca v elegantnom Hoteli Aurora****, z ktorého budete mať doslova na skok do slávnych jaskynných kúpeľov s termálnou vodou. Okrem relaxu v kúpeľoch si vypotíte telo v rozľahlom hotelovom wellness centre a fitness. A na turistické prechádzky v krásnom prírodnom prostredí pohoria Bükk alebo v kúpeľnom parku plnom botanických vzácností isto dlho nezabudnete.

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt v Hoteli Aurora**** v kúpeľnom mestečku Miskolctapolca
  • skvelá poloha len 800 m od slávnych jaskynných kúpeľov
  • v cene raňajky
  • neobmedzený vstup do hotelového wellness centra
  • využívanie fitness miestnosti
  • možnosť zakúpenia zvýhodneného vstupu do jaskynných kúpeľov
  • dieťa do 6 rokov zadarmo

 

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577(volať po 17. hodine). Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. číslo. Cena nezahŕňa: pobytovú taxu: 452 HUF/osoba nad 18 rokov/noc; víkendový poplatok: 34 € / jednorazový poplatok (piatková a / alebo sobotňajšia noc). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. Kupón nie je možné uplatniť počas sviatkov a vybraných termínov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu je zahrnuté: ubytovanie, 2 x raňajky, neobmedzené využitie wellness a kúpeľnej časti (8:00 - 21:30 hod.), neobmedzené využitie fitness miestnosti, 20 % zľava na všetky typy masáží, župan, fén, sejf na izbe, wifi.

Poskytovateľ

Hotel Aurora****

 

Fagyöngy utca 2-4.
Miskolctapolca, Maďarsko