Tri nezabudnuteľné dni v svetoznámych maďarských kúpeľoch v komfortnom Hoteli Járja*** s voľným vstupom do wellness a kúpeľov

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby

Oddychové 3 dni pre dvoch v Hoteli Járja*** v Maďarsku v blízkosti svetoznámych liečebných kúpeľov len za 99 € s polpenziou a voľným vstupom do wellness a kúpeľov.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené

Rozmaznávanie v svetoznámych maďarských kúpeľoch

Ponorte sa do neodolateľného sveta, kde je povolený len relax a pohoda. Oáza všetkých milovníkov wellnessu sa ukrýva v Maďarsku, kam vás pozývame stráviť úžasné chvíle do najväčšieho kúpeľného komplexu v Európe - Hungarospa. Privíta vás tu komfortný Hotel Járjá***, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti týchto svetoznámych termálnych kúpeľov. Nechajte sa hýčkať od hlavy po päty, zaslúžite si to!

V skratke

  • zľava na 3-dňový pobyt pre dve osoby v Hoteli Járjá***
  • komfortné ubytovanie v blízkosti svetoznámych kúpeľov
  • v cene raňajky formou švédskych stolov a polpenzia
  • voľný vstup do hotelového wellness
  • vstup do kúpeľov Aqua-Palace

 

Informácie

Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail booking@hoteloutlet.sk alebo na tel. č. +421 908 093 577. Pri rezervácii uveďte číslo a kód kupónu, vaše fakturačné údaje a tel. č.  Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Kupón nie je možné využiť v termínoch 11.-15.03.2016 a 25.-28.03.2016. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Deti do 5 rokov zadarmo s raňajkami a na jednej posteli s rodičmi. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Járja Hajdúszoboszló***

 

Mátyás király stny. 6
4200 Hajdúszoboszló
Maďarsko