Vysoké Tatry: Zasnežená zimná alebo jarná idylka v Horskom hoteli Popradské pleso s plnou penziou a zľavami do wellness

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu v standard izbe

Dokonalý tatranský relax a romantika v Horskom hoteli Popradské Pleso už od 40 € na 3 dni. V cene plná penzia a zľavy na wellness. Dieťa do 3 rokov zadarmo.

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu v standard izbe

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 40 do 56

96x kúpené

Tatry ako na dlani

Výhľad na jazero, spoločnosť vysokých končiarov, krištáľovo čistý vzduch, zelené hory a sem-tam nejaké tatranské zvieratko - čo je pre mnohých sen, pre vás môže byť realitou. Prinajmenšom na pár dní. Urobte si výlet do Vysokých Tatier a ubytujte sa na jednej z najlepších adries v horách - priamo v Horskom hoteli Popradské Pleso v nadmorskej výške 1494 m. n. m. Vypnite na pár dní mobil a načerpajte energiu z upokojujúceho výhľadu na okolité kopce - je to ten najlepší darček, aký si môžete darovať!

Pozn. portálu a hotela: Absolútne vhodné pre milovníkov hôr a pohybu na čerstvom vzduchu a nevhodné pre ľudí, ktorí očakávajú luxus, plný signál na mobile a radi sa všade vyvážajú autom. Pokiaľ chcete pobyt darovať, odporúčame ho taktiež venovať len tým, ktorí vedia hory oceniť aj za cenu menšieho luxusu. Nevhodné typy to budú považovať skôr za trest a zbytočne budú blokovať miesta nadšencom prírody a aktívneho pohybu :)

V skratke

  • zľava na vysokohorský pobyt v Horskom hoteli Popradské Pleso
  • ubytovanie v hoteli na brehu Popradského Plesa
  • na výber ubytovanie v turistickej izbe alebo v standard 
  • plná penzia
  • 10% zľava na saunu a wellness kaďu
  • 15% zľava na alko, nealko a jedlá v reštaurácii
  • vhodné pre partie kamarátov, romantické dvojice aj rodiny s deťmi
  • pobyt v samotnom srdci Tatranského národného parku

 

Informácie

Obsadenosť termínov si overujte priamo v Horskom hoteli Popradské Pleso, ktorý pobyt poskytuje. Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. čísle: +421 0908 761 403, +421 910 948 160, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Rezervácia termínu je záväzná a zmena termínu po potvrdení rezervácie nie je možná.

Kupón je možné uplatniť iba na pobyt od nedele do piatku. Víkendový príplatok: 15 €/kupón. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod. 

Parkovanie: parkovanie priamo pri hoteli nie je možné. Ubytovaní hostia môžu využiť parkovisko pri zastávke električiek TEŽ Popradské Pleso. V zimných mesiacoch je možnosť parkovania áut zadarmo na hlavnom parkovisku na Štrbskom Plese (kryté betónové parkovisko), a to v období od 20.12 až do Veľkej noci - odtiaľ je to 3 min. električkou na zastávku TEŽ Popradské Pleso.

 Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene je zahrnuté:

pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu v standard izbe

2x plná penzia (obed možný aj formou balíčka)

10 %  zľava na transfer do hotela a z hotela na zastávku TEŽ Popradské Pleso

10 % zľava na saunu (min. 4 osoby)

10 % zľava na wellness kaďu (min. 6 osôb)

15 % zľava na alko, nealko a jedlá v reštaurácii