Vysoké Tatry: Pobyt v moderne zariadenom Apartmánovom dome Patris v Tatranskej Štrbe

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu v apartmánovom dome PATRIS

Máte vysoké očakávania od ubytovania? Apartmánový dom Patris predčí všetky vaše predstavy. Užite si naše veľhory v pohodlí luxusného zariadenia s úchvatným výhľadom!

Pobyt na 3 dni (2 noci) pre 1 osobu v apartmánovom dome PATRIS

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 30 do 90

8x kúpené

Dovolenka ako sa patrí

Vysoké Tatry splnia aj tie najvyššie očakávania. Len si predstavte tú idylku s majestátnymi končiarmi, zurčiacimi potôčikmi a krištáľovo-čistým horským vzduchom. Všetko sa bude zdať ešte krajšie z pohodlia moderných a útulných apartmánov v Apartmánovom dome Patris v Tatranskej Štrbe. Zbaľte celú rodinu a oprášte aj plavky, ktoré odpočívali v skrini. V okolí sa totiž nachádza množstvo super možností, kde si môžete užiť kúpanie či wellness. Jar a leto v našich veľhorách zvádza na dlhé túry za nádhernými výhľadmi a úchvatnými zážitkami vo vysokohorskom prostredí. Doprajte si oddych v Tatrách - je to ten najlepší nápad!

V skratke

  • zľava na 3-dňový, 4-dňový alebo 7-dňový pobyt pre 1 osobu vo Vysokých Tatrách
  • ubytovanie v Apartmánovom dome PATRIS
  • pohodlná lokalita v Tatranskej Štrbe
  • parkovanie vo vnútorných priestoroch apartmánového domu počas celej doby pobytu
  • pobyt vhodný nielen pre páry, ale aj rodiny či partie kamarátov
  • bohaté možnosti na turistiku v okolí
  • ako bonus Tatry card s množstvom zliav


Informácie

Rezerváciu odporúčame urobiť čo najskôr po obdržaní kupónu na e-mail: edurec@edurec.sk s uvedením čísla a hesla kupónu, platia len rezervácie spätne potvrdené e-mailom. Rezerváciu odporúčame vykonať bez zbytočného odkladu ihneď po obdržaní kupónu. Cena kupónu platí pri obsadenosti apartmánu min. 2 osobami. Pri nástupe na pobyt je klient povinný zložiť vratnú kauciu 100 €, ktorá ak nevzniknú počas pobytu v apartmáne žiadne škody, bude klientovi pri ukončení pobytu v plnej výške vrátená. Príplatky: daň z ubytovania obci: 1 €/osoba na noc (daň z ubytovania neplatia deti do 15 rokov, držitelia preukazu fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím a držitelia preukazu fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím so sprievodcom), 3. a 4. osoba na prístelke: 20% zľava, deti od 2 do 14,99 rokov na prístelke: 30% zľava, sezónny príplatok v termíne od 16.6.2020 do 30.6.2020 a od 1.9.2020 do 30.9.2020: 10 €/osoba/noc - platí sa priamo na mieste, sezónny príplatok v termíne od 1.7.2020 do 31.8.2020: 15 €/osoba/noc - platí sa priamo na mieste, Tatry Card plná zliav s platnosťou 4 dni: 4 €/osoba. Check-in od 14:00, checkout do 10:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. 

V cene každého kupónu je zahrnuté:

ubytovanie v luxusnom dvojizbovom apartmáne s veľkou loggiou a plne vybavenou kuchynkou
parkovanie vo vnútorných priestoroch apartmánového domu počas celej doby pobytu
Wi-Fi
deti do 1,99 rokov bez nároku na lôžko - ubytovanie zdarma
20% zľava do AquaCity Poprad

Poskytovateľ

Apartmánový dom PATRIS****

Rekreačná 1168
059 41 Tatranská Štrba
+421 908 244 776