Fantastická pizza, rizoto alebo cestoviny v rodinnej reštaurácii La Famiglia v Ružomberku za super cenu

Pizza podľa vlastného výberu z jedálneho lístka (min. 300g)

Príďte ochutnať poctivú domácu kuchyňu s troškou talianskeho temperamentu. Čaká vás famózna pizza, rizoto alebo cestoviny v reštaurácii La Famiglia v Ružomberku.

Pizza podľa vlastného výberu z jedálneho lístka (min. 300g)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

192x kúpené

Vynikajúca talianska kuchyňa na Liptove

Niektoré rodiny sú známe tým, že v nich občas lietajú taniere. V rodinnej reštaurácii La Famiglia "lietajú" taniere taktiež - iba s tým rozdielom, že sú plné výborných jedál a končia na stoloch spokojných hostí. Zastavte sa v Ružomberku a vychutnajte si famóznu pizzu, rizoto alebo cestoviny. Denne ich tu pre vás pripravujú z poctivých a čerstvých surovín. Všetky cestoviny, chlieb a pečivo si v reštaurácii robia vlastnoručne. Pri fantastickom jedle to však nekončí - privíta vás tu pohodová rodinná atmosféra, otvorená kuchyňa a srdečný personál, pripravený splniť všetky vaše gastronomické želania. Najmenší hostia si pripravia svoju vlastnú pizzu v detskom pulte. 

My v ZaMenej.sk sme sa už o kvalite tunajšieho jedla presvedčili. Okrem vynikajúcej pizze či cestovín sme ochutnali aj poctivý slepačí vývar s domácimi rezancami, ktorý chutil presne ako od babičky!

O tom, že v Ružomberku vzniklo naozaj unikátne miesto na rodinný obed či večeru vás presvedčí i rozhovor s majiteľom reštaurácie Miroslavom Laukom. Na základe množstva pozitívnych hodnotení od zákazníkov cez aplikáciu Staffino získal titul manažér mesiaca.

V skratke

  • zľava na pizzu, rizoto alebo cestoviny v reštaurácii La Famiglia v Ružomberku
  • pohodová rodinná atmosféra
  • pri príprave sú používané poctivé a čerstvé suroviny
  • až 16 druhov pizze, 3 druhy rizota a 6 druhov cestovín na výber
  • cestoviny, chlieb a pečivo si v reštaurácii pripravujú vlastnoručne
  • detský pizza pult pre najmenších hostí
  • výborná poloha v blízkosti križovatky, kde sa stretávajú cesty zo Žiliny, Banskej Bystrice a Popradu
  • tip na výborný obed alebo večeru, nielen pre miestnych, ale všetkých, ktorí cez Ružomberok cestujú

Informácie

Pre využitie kupónu nie je potrebná rezervácia - odporúčame ju však v prípade väčších skupín na telefónnom čísle +421 950 422 811. Pre uplatnenie zľavy je potrebné priniesť čitateľne vytlačené kupóny so sebou a predložiť ich už pri objednávaní jedla. Zľava platí na všetky druhy pizze, rizota alebo cestovín zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie La Famiglia. Kupóny je možné uplatniť v pracovné dni po 14:00 a cez víkend neobmedzene počas otváracích hodín. V prípade sviatkov bude otváracia doba upravená, aktuálne informácie nájdete na facebookovej stránke reštaurácie: https://www.facebook.com/lafamigliaruzomberok/. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Reštaurácia La Famiglia

Bystrická cesta 2
034 01 Ružomberok
 
Telefón:
 
Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa 11:00 - 21:00